• Новак
SISHION Оглавник Секси Фустан 2017 Плус Големина Жените Памук Гроздобер Облека 50-тите 60-тите години Чипка Назад Црна Polka Точка Летни Фустани VD0525

SISHION Оглавник Секси Фустан 2017 Плус Големина Жените Памук Гроздобер Облека 50-тите 60-тите години Чипка Назад Црна Polka

DEN 1506.72

Достапност
Производот е достапен


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво,
пред да остави негативни повратните информации.
Ве молиме да оставите позитивен повратните информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми
И да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Па ве Молиме љубезно ве молиме да се потсети дека ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се обезбеди е точно.
Оглавник Секси Фустан 2017 Плус Големина Жените Памук Гроздобер Облека 50-тите 60-тите години Чипка Назад Црна Polka Точка Летни Фустани
Модел Бр. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
Големина (CM)/Тежина (КГ)
***SISHION*** Трговија начин на Плаќање :
Службен Али Плати, T/T и Запад Унија се сите прифатени.
Стандард време на испорака : 30-60 работни дена (со Исклучок на испорака места на Русија, Бразил, која ќе биде за 60-90 работни дена).
Вашите задоволства се важни за нас и ние го цениме нашата соработка многу.
Може да има ситуации кога ќе примите предмети кои се различни од описи.
***SISHION*** Трговија Враќа Термини :
Имате најмногу 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ.
***SISHION*** Превозот на Производот :
Превозот Уредување Време : Од понеделник до петок, со исклучок на празници (За повеќе детали, ве молиме погледнете на Одмор Распоред Форма наведени во нашата продавница).

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Шаблон Тип:
Dot
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Стил:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Sishion
Број На Модел На:
VD0525
Материјал:
Памук
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Пол:
дами, жена, девојки, женска, мајка женски
боја:
Polka Dot
Погоден за:
работа/office/секси ноќен клуб/божиќ/повик
Опис:
Pin Up /Одри Hepburn/Пикник Замав
Големина:
Plus Size S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Лето
2017 Фустан стил:
гроздобер,ретро,елегантен,Мода,Секси,туника,неврзан
Стил:
40-ти години 50-тите 60-тите години 70-тите години голем замав/закачам,пистата
Прилики:
Вечер/Партија/Коктел/Матурска/формално

Комплементите на стоката

2017 Лето Се Облекуваат Женски Нова Топла Продажба Цвет Чипка Лак Принцеза Фустани За Жени Мода Тенок Стил Партија Се Облекуваат

s код : биста 84 половината 72 хип 88 должина 91м код : биста 88 половината 76 хип 92 должина 92L код : биста 92 полови

DEN 384.00 548.16

Девојки Фустан 2018 Нов Стил Лето Деца Светла боја Симпатична Фустан од Чипка Деца без Ракави Принцеза се Облекуваат Децата Облека

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Нема мамење,се само фер тргување Ве молиме да ги купите

DEN 472.00 674.40

Европската и Американската женска облека во лето нов фустан лак вратоврска со кратки ракави чипка и задникот шупливи фустан

Answer : ___________________________ NOTE : нашата облека можеби замена на марка, ознака на трговска виси бренд, без ознака �

DEN 1391.52

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : 1 Се водат тесна кожа удобно ткаенини.2.На минималистички "" �

DEN 1296.00

[EL BARCO] 2017 Нови Лето Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Жените Памучни Блузи Сива Црвена Сина, Розова Женски Молив Партија

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информа�

DEN 596.00 864.00

Зелена Розова Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски Лабава Се Облекуваат Женски Пролет Лето Секојдневен

Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона

DEN 537.00 662.88

Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии Ретро Облека LJ431

Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии �

DEN 1192.00 2207.04

Сончево Мода Девојки Фустан Chiffon Леопард Ладно Рамо Макси Фустан 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Облека Големина

Уникатен дизајн ладно рамо bodice со копчето на предната страна Око фаќање кавга здолниште нагласи елеган�

DEN 1048.00 2015.52

За пролет бебе бебе девојки облека принцезата роденден туту фустани деца девојки бебе дете облека бренд дизајн фустан

Ние не се одговорни за било каква несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот

DEN 764.00 955.20

Пролет, Есен Долг Ракав Лак Принцеза Се Облекуваат Секојдневен Симпатична Костим Флорални Печатени Бебе Девојки Фустани Детска

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.39" должина : 51cm / 20.Ние не сме одговорни за било о�

DEN 182.00 221.76