• Новак
Моден Жени Секси Sundresses Шарени Круг Вратот Мини Фустан Женски Повик Краток Ракав Секојдневен Летни Фустани

Моден Жени Секси Sundresses Шарени Круг Вратот Мини Фустан Женски Повик Краток Ракав Секојдневен Летни Фустани

DEN 230.88
DEN 178.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен

71
L Биста : 94cm/37. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). ви благодариме!!!
Објектот Вклучува : 1 X Жените Се Облекуваат
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.01 Ракав : 19cm/7.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Врз основа на досегашното искуство.17 Должина : 78cm/30.87 Рамо : 38cm/15. се надевам на разбирање.57 Должина : 80см/31. Но бојата е исто да. Земавме овие фотографии од самите себе. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
М Биста : 90cm/35. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Секое парче на облека флорални модел има мала разлика со нашата слика. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
WEIXINBUY
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
511
Стил:
Повик

Комплементите на стоката

Сончево Мода Девојки Фустан Chiffon Леопард Ладно Рамо Макси Фустан 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Облека Големина

Уникатен дизајн ладно рамо bodice со копчето на предната страна Око фаќање кавга здолниште нагласи елеган�

DEN 1048.00 2015.52

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

Oxiuly Женска Мини Линија Фустани Нови Пристигнување Дами Носат Без Ракави Црна Оглавник Вратот И Цветни Печатење На Гроздобер

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

DEN 770.00 1184.16

2017 Лето Се Облекуваат Женски Нова Топла Продажба Цвет Чипка Лак Принцеза Фустани За Жени Мода Тенок Стил Партија Се Облекуваат

s код : биста 84 половината 72 хип 88 должина 91м код : биста 88 половината 76 хип 92 должина 92L код : биста 92 полови

DEN 384.00 548.16

ZANZEA Жените Преголеми 3/4 Ракав Лабава Секојдневен Партија Chiffon Памук Комбинација Фустан Цветни Печати Лето Sundress Долго

Материјал : Надворешниот Layer100% Полиестер + Внатрешен Layer100% RayonТип : ФустанБоја : Морнарица, Жолта, ЗеленаП�

DEN 718.00 1196.16

2018 Нови Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Партија Секојдневен Гроздобер Молив Облекуваат Женски Пролет Лето Црн Фустан

Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Вечер Партија Коктел Молив Мини ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се �

DEN 590.00 729.12

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

NINI земјата на ЧУДАТА 2018 пролет лето гроздобер Памук, лен голема големина облекуваат жените Лабава секојдневен облека женски

една големина : Должина 115cm, биста 120cm, од рамо ракав 51cm, понесете cm, манжетната cmБелешки : Грешка во рок од

DEN 1517.00 1920.00