• Новак
2017 Лето популарни sweety дама цвеќиња chiffon фустан елегантен О вратот жените кратко sleeve флорални печатени chiffon фустан

2017 Лето популарни sweety дама цвеќиња chiffon фустан елегантен О вратот жените кратко sleeve флорални печатени chiffon фустан

DEN 1103.04

Достапност
Производот е достапенГолемина(cm) Градите Должина Рамо Тежина
XL 100 100 36 50-60kg
2 XL 104 101 37 60-65kg
3 XL 108 102 38 65-72kg
4 XL 112 103 39 75-78kg
Мерење : 1-3cm грешка

Декларирани спецификации

Големина:
XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
NISIHU
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Lanon,Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
JX-822
Стил:
Повик
Стил:
Симпатична

Комплементите на стоката

Сончево Мода Девојки Фустан Chiffon Леопард Ладно Рамо Макси Фустан 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Облека Големина

Уникатен дизајн ладно рамо bodice со копчето на предната страна Око фаќање кавга здолниште нагласи елеган�

DEN 1048.00 2015.52

YRRETY Есен Жените Памук Новина Фустани, Елегантен Секси Midi Облека Коленото Должина Завој Фустан Плус Големина Секси Клуб Фустан

? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до пове�

DEN 378.00 397.92

2018 Нови Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Партија Секојдневен Гроздобер Молив Облекуваат Женски Пролет Лето Црн Фустан

Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Вечер Партија Коктел Молив Мини ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се �

DEN 590.00 729.12

Девојки Фустан 2018 Нов Стил Лето Деца Светла боја Симпатична Фустан од Чипка Деца без Ракави Принцеза се Облекуваат Децата Облека

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Нема мамење,се само фер тргување Ве молиме да ги купите

DEN 472.00 674.40

За пролет бебе бебе девојки облека принцезата роденден туту фустани деца девојки бебе дете облека бренд дизајн фустан

Ние не се одговорни за било каква несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот

DEN 764.00 955.20

Плус големина 3XL 4XL ЖЕНИТЕ облека 2018 ракави секси Кат Должина завој партија облечи голема големина славна личност црна vestidos

Ткаенина карактеристики : високо еластична ткаенина Максимално истегнување 15cm, предложени се протега 51

DEN 706.00 893.76

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

2018 Нови Деца Деца Бебе Девојка Animal Моделот Половина Ракав Летен Фустан Диносаурус Печати бал Фустан Облека Девојка Облека

Моден Новородените Деца Бебе Девојки Половина Ракав Диносаурус ФустанВисок квалитет и Сосема нови 100% Г

DEN 245.00 306.24