• Новак
Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна Боја

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна

DEN 1296.00

Достапност
Производот е достапен


Менаџерот Препорачуваме :
Производи Покаже :
1. Се водат тесна кожа удобно ткаенини.
2.На минималистички "" вид покажува тенка фигура.
3. Јака рака дизајн покаже малку секси.
4. Духот diablo хардвер додава панк текстура.
5. Назад крстот и backless дизајн покаже самоуверено и секси.
Услуги И Плаќања :
Превозот : Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 25-40 работни дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да Банкарски Трансфери; Western Union , Money Gram . Повратна информација : Како ја вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако купите нашите производи, ние може да ви обезбеди без жиг слика

Декларирани спецификации

Големина:
M, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Памук
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
боја:
Црна
Големина:
М XL
Број На Модел На:
жените се облекуваат
број:
ПК-109
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
95%памук,5%spandex

Комплементите на стоката

Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Ракав Pleated Фустан 4XL 5XL Плус Големина Vestidos

Топ Дизајн Облека Femme Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Р

DEN 1668.00 2223.84

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

2018 Висок Квалитет На Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбинација Печатење На Средината

2018 Висок Квалитет на Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбина

DEN 2693.00 3168.00

Зелена Розова Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски Лабава Се Облекуваат Женски Пролет Лето Секојдневен

Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона

DEN 537.00 662.88

YRRETY Есен Жените Памук Новина Фустани, Елегантен Секси Midi Облека Коленото Должина Завој Фустан Плус Големина Секси Клуб Фустан

? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до пове

DEN 378.00 397.92

Европската и Американската женска облека во лето нов фустан лак вратоврска со кратки ракави чипка и задникот шупливи фустан

Answer : ___________________________ NOTE : нашата облека можеби замена на марка, ознака на трговска виси бренд, без ознака

DEN 1391.52

2018 Нови Жените Пролет Лето Тексас Рака Фустан Беше тенки Долги Дел Тенок Плус Големина Фармерки Парче Прашка Сијамски Фустани

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав телесна тежина(kg) половината хип S 42.543 62 82 М 4851 66 85 L 51.555 6

DEN 1148.00 2495.04