• Новак
Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии Ретро Облека LJ431

Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии Ретро Облека LJ431

DEN 2207.04
DEN 1192.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен


Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии Ретро Облека LJ431
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 80 90 33 66 М 84 91 34 70 L 88 92 35 74 XL 92 93 36 78 2 XL 96 94 37 82
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
HVMODLZV
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
лето облечи
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Lanon
Sleeve Стил:
Резервоар
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Комплементите на стоката

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : 1 Се водат тесна кожа удобно ткаенини.2.На минималистички ""

DEN 1296.00

2018 Нови Жените Пролет Лето Тексас Рака Фустан Беше тенки Долги Дел Тенок Плус Големина Фармерки Парче Прашка Сијамски Фустани

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав телесна тежина(kg) половината хип S 42.543 62 82 М 4851 66 85 L 51.555 6

DEN 1148.00 2495.04

[EL BARCO] 2017 Нови Лето Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Жените Памучни Блузи Сива Црвена Сина, Розова Женски Молив Партија

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информа

DEN 596.00 864.00

NINI земјата на ЧУДАТА 2018 пролет лето гроздобер Памук, лен голема големина облекуваат жените Лабава секојдневен облека женски

една големина : Должина 115cm, биста 120cm, од рамо ракав 51cm, понесете cm, манжетната cmБелешки : Грешка во рок од

DEN 1517.00 1920.00

2018 Висок Квалитет На Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбинација Печатење На Средината

2018 Висок Квалитет на Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбина

DEN 2693.00 3168.00

Oxiuly Женска Мини Линија Фустани Нови Пристигнување Дами Носат Без Ракави Црна Оглавник Вратот И Цветни Печатење На Гроздобер

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

DEN 770.00 1184.16

Девојки Фустан 2018 Нов Стил Лето Деца Светла боја Симпатична Фустан од Чипка Деца без Ракави Принцеза се Облекуваат Децата Облека

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Нема мамење,се само фер тргување Ве молиме да ги купите

DEN 472.00 674.40

Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Ракав Pleated Фустан 4XL 5XL Плус Големина Vestidos

Топ Дизајн Облека Femme Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Р

DEN 1668.00 2223.84

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

2017 Лето Се Облекуваат Женски Нова Топла Продажба Цвет Чипка Лак Принцеза Фустани За Жени Мода Тенок Стил Партија Се Облекуваат

s код : биста 84 половината 72 хип 88 должина 91м код : биста 88 половината 76 хип 92 должина 92L код : биста 92 полови

DEN 384.00 548.16