• Новак
2017 Фустани Бебе Бебе Девојки Облека Деца Деца Девојка Лето Облечи Симпатична Флорални Ракави О-Вратот Принцеза Памучни Фустани велика БРИТАНИЈА

2017 Фустани Бебе Бебе Девојки Облека Деца Деца Девојка Лето Облечи Симпатична Флорални Ракави О-Вратот Принцеза Памучни Фустани

DEN 195.84

Достапност
Производот е достапен


1 инч = 2.6 см 50 см 120 cm 4-5 Години 130 35 см 52 см 130 cm 5-6 Години 140 36.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.4 см 54 cm 140 cm 6-7 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
2017 Фустани Бебе Бебе Девојки Облека
Материјал:
Памук
Стил:
Симпатична
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Средината На Теле
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Комплементите на стоката

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : 1 Се водат тесна кожа удобно ткаенини.2.На минималистички ""

DEN 1296.00

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии Ретро Облека LJ431

Вест Печатење Удобно Vestido Продажба Покаже Тенка Мода се Облекуваат 2017 Лето Нови Жените Големи Димензии

DEN 1192.00 2207.04

Девојки Фустан 2018 Нов Стил Лето Деца Светла боја Симпатична Фустан од Чипка Деца без Ракави Принцеза се Облекуваат Децата Облека

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Нема мамење,се само фер тргување Ве молиме да ги купите

DEN 472.00 674.40

NINI земјата на ЧУДАТА 2018 пролет лето гроздобер Памук, лен голема големина облекуваат жените Лабава секојдневен облека женски

една големина : Должина 115cm, биста 120cm, од рамо ракав 51cm, понесете cm, манжетната cmБелешки : Грешка во рок од

DEN 1517.00 1920.00

Плус големина 3XL 4XL ЖЕНИТЕ облека 2018 ракави секси Кат Должина завој партија облечи голема големина славна личност црна vestidos

Ткаенина карактеристики : високо еластична ткаенина Максимално истегнување 15cm, предложени се протега 51

DEN 706.00 893.76

2018 Нови Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Партија Секојдневен Гроздобер Молив Облекуваат Женски Пролет Лето Црн Фустан

Жените Чипка Bodycon Фустан Тенок Ракави Вечер Партија Коктел Молив Мини ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се

DEN 590.00 729.12

Зелена Розова Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски Лабава Се Облекуваат Женски Пролет Лето Секојдневен

Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона

DEN 537.00 662.88

Жените Домот Гроздобер Чипка се Види Преку Ракав Секојдневен Партија Посебен Повод Работа Канцеларија Туника Pinup А-линија Skater

Функција Материјал : 65% Полиестер + 30 % Памук + 5% Spandex Боја : Црна,Темно Сина,Вино,Црвени Цветни Големина : S /

DEN 1064.00 1330.08

[EL BARCO] 2017 Нови Лето Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Жените Памучни Блузи Сива Црвена Сина, Розова Женски Молив Партија

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информа

DEN 596.00 864.00

2017 Лето Се Облекуваат Женски Нова Топла Продажба Цвет Чипка Лак Принцеза Фустани За Жени Мода Тенок Стил Партија Се Облекуваат

s код : биста 84 половината 72 хип 88 должина 91м код : биста 88 половината 76 хип 92 должина 92L код : биста 92 полови

DEN 384.00 548.16

Сончево Мода Девојки Фустан Chiffon Леопард Ладно Рамо Макси Фустан 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Облека Големина

Уникатен дизајн ладно рамо bodice со копчето на предната страна Око фаќање кавга здолниште нагласи елеган

DEN 1048.00 2015.52

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52

Oxiuly Женска Мини Линија Фустани Нови Пристигнување Дами Носат Без Ракави Црна Оглавник Вратот И Цветни Печатење На Гроздобер

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

DEN 770.00 1184.16