• Новак
Лето Жените Печати Партија се Облекуваат Бохемски половина ракав плажа чипка-up Секојдневен фустан Барок Права Линија Фустан

Лето Жените Печати Партија се Облекуваат Бохемски половина ракав плажа чипка-up Секојдневен фустан Барок Права Линија Фустан

DEN 1391.04
DEN 974.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
SHAMIZI
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1
Материјал:
Chiffon
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Половина
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques
Стил:
Новина

Комплементите на стоката

2017 Фустани Бебе Бебе Девојки Облека Деца Деца Девојка Лето Облечи Симпатична Флорални Ракави О-Вратот Принцеза Памучни Фустани

1 инч = 2.6 см 50 см 120 cm 45 Години 130 35 см 52 см 130 cm 56 Години 140 36.Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање Овие трошоц

DEN 195.84

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

2017 Лето Жените облека долг ракав најкус skater фустан наметка femme boho шик Туника Плажа Носат хипи boho гроздобер цевка фустан

Бренд за облека, Квалитет на млеко свила ткаенини парична Казна изработка, квалитет гарантиран Завитка�

DEN 660.00 835.20

Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Ракав Pleated Фустан 4XL 5XL Плус Големина Vestidos

Топ Дизајн Облека Femme Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Р�

DEN 1668.00 2223.84

Европската и Американската женска облека во лето нов фустан лак вратоврска со кратки ракави чипка и задникот шупливи фустан

Answer : ___________________________ NOTE : нашата облека можеби замена на марка, ознака на трговска виси бренд, без ознака �

DEN 1391.52

Темна Црна Панк Лолита Завој Backless се Облекуваат Жените Лето Оглавник Резервоарот Вест Мини Фустани на Повик Еден-линија Солидна

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : 1 Се водат тесна кожа удобно ткаенини.2.На минималистички "" �

DEN 1296.00

Oxiuly Женска Мини Линија Фустани Нови Пристигнување Дами Носат Без Ракави Црна Оглавник Вратот И Цветни Печатење На Гроздобер

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

DEN 770.00 1184.16

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

Пролет, Есен Долг Ракав Лак Принцеза Се Облекуваат Секојдневен Симпатична Костим Флорални Печатени Бебе Девојки Фустани Детска

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.39" должина : 51cm / 20.Ние не сме одговорни за било о�

DEN 182.00 221.76