• Новак
ALPHALMODA 2017 Есен Нови Пристигна на Жените Секси Bodycon Фустан од Чипка Комбинација Полите Завој Партија Vestidos Туника Фустан

ALPHALMODA 2017 Есен Нови Пристигна на Жените Секси Bodycon Фустан од Чипка Комбинација Полите Завој Партија Vestidos Туника

DEN 1188.00

Достапност
Производот е достапен

Меѓутоа, ако сте едноставно остави лоша критика, без да зборуваме, ние не сме во можност да се разбере вашиот проблем и да ви помогне на сите. Ние ќе се подобри грижата за вас во иднина цел да се спречи да не се направи истата грешка, без разлика на чија грешка е тоа. Затоа, ајде да ги реши проблемите заедно!
. Но ние секогаш ја преслушате вашата гласовна ако дојде да разговара со нас.
За испорака
Ние нудиме стандардни регистрирани воздухопловната превозот во целиот свет. Но, во случај на било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине лоши критики. За најголемиот дел се враќа, Во Кина има многу комплицирани документација бара да се расчисти за увоз на стоки. Според досегашното искуство, тоа може да се постигне повеќето земји во врска со 15-50 дена. Сите фотографии се преземени од страна на стручни лица под студио осветлување и прилагодени на различни компјутер поставувања.
Ткаенини : elatic бенд
Големина M :
Биста 70-88, Половината 60-76, Хип 68-90, Должина 84 (вклучувајќи чипка должина 22)
Големина L :
Биста 74-92, Половината 64-80, Хип 72-94, Должина 84 (вклучувајќи чипка должина 22)
Големина XL :
Биста 78-96, Половината 68-84, Хип 76-98, Должина 84 (вклучувајќи чипка должина 22)
2-4cm грешки
Подолу е вино црвено :
Подолу е backview :
Подолу е зелена :
Подолу е бело :
Подолу е црно :
За производите
Фотографии целосно да се усогласат со производи. Ве молиме контактирајте со нас за информации кога тоа е потребно. Значи, ние ca n не го прифати најголемиот дел се враќа, освен ВИСТИНСКИ квалитет проблем.
За соработка
Добредојдени се сите наредби без разлика мала или рефус.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
ALPHALMODA
Sleeve Стил:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Деколте:
Strapless
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер

Комплементите на стоката

COCOEPPS Нови Плус Големина Жените Облека Модерен Фустан Елегантен Жени Sequins Фустани Големи Димензии Секојдневен О-вратот

Конечниот куповната цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од стра

DEN 1007.00 1438.56

2018 Нови Деца Деца Бебе Девојка Animal Моделот Половина Ракав Летен Фустан Диносаурус Печати бал Фустан Облека Девојка Облека

Моден Новородените Деца Бебе Девојки Половина Ракав Диносаурус ФустанВисок квалитет и Сосема нови 100% Г

DEN 245.00 306.24

Девојки Фустан 2018 Нов Стил Лето Деца Светла боја Симпатична Фустан од Чипка Деца без Ракави Принцеза се Облекуваат Децата Облека

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Нема мамење,се само фер тргување Ве молиме да ги купите

DEN 472.00 674.40

Плус големина 3XL 4XL ЖЕНИТЕ облека 2018 ракави секси Кат Должина завој партија облечи голема големина славна личност црна vestidos

Ткаенина карактеристики : високо еластична ткаенина Максимално истегнување 15cm, предложени се протега 51

DEN 706.00 893.76

Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Ракав Pleated Фустан 4XL 5XL Плус Големина Vestidos

Топ Дизајн Облека Femme Шампањ Боја Секси Шупливи Од Чипка Партија се Облекуваат Женски Пролет Половина Р

DEN 1668.00 2223.84

Жените Домот Гроздобер Чипка се Види Преку Ракав Секојдневен Партија Посебен Повод Работа Канцеларија Туника Pinup А-линија Skater

Функција Материјал : 65% Полиестер + 30 % Памук + 5% Spandex Боја : Црна,Темно Сина,Вино,Црвени Цветни Големина : S /

DEN 1064.00 1330.08

[EL BARCO] 2017 Нови Лето Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Жените Памучни Блузи Сива Црвена Сина, Розова Женски Молив Партија

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информа

DEN 596.00 864.00

2017 лето плус големина на облека црно и бело шарени жените се облекуваат голема големина круг вратот обвиткан лабава облека

големина на Рамо Биста Половината Ракав Должина S Е 36,5 86 71 21 96 M 37.5 91 76 21.5 97 L 38.5 96 81 22 98 XL 39.5 101 86 22.5 99 2 XL 40.5 106 91

DEN 2218.00 4032.00

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52