• Новак
Лето Жените Palid Фустан Без Ракави Секси Фустан Мини Фустани Шпагети Рака Без Ракави Мини Фустан

Лето Жените Palid Фустан Без Ракави Секси Фустан Мини Фустани Шпагети Рака Без Ракави Мини Фустан

DEN 1060.80

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЈУЛИЈА БАКНЕЖ
Силуета:
Директно
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Избрани,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Плоштад Јака
Број На Модел На:
2D-203
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Повик

Комплементите на стоката

NINI земјата на ЧУДАТА 2018 пролет лето гроздобер Памук, лен голема големина облекуваат жените Лабава секојдневен облека женски

една големина : Должина 115cm, биста 120cm, од рамо ракав 51cm, понесете cm, манжетната cmБелешки : Грешка во рок од

DEN 1517.00 1920.00

Сончево Мода Девојки Фустан Chiffon Леопард Ладно Рамо Макси Фустан 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Облека Големина

Уникатен дизајн ладно рамо bodice со копчето на предната страна Око фаќање кавга здолниште нагласи елеган

DEN 1048.00 2015.52

Пролет Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени о-вратот Африкански

Лето Африка Dashiki Африканските Жени Облека Africa2 парче за Жените Бренд за Облека на Жените Печатени оврато

DEN 2605.00 2831.52

2018 Висок Квалитет На Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбинација Печатење На Средината

2018 Висок Квалитет на Пролет & Лето Најновите Европа Стил На Линијата V Деколте, Полн Ракав Шарени Комбина

DEN 2693.00 3168.00

LCJMMO Лето Цвет Девојка Фустани За Свадби Партија Принцезата Бела Туту Деца се Облекуваат 2017 Soild Бебе Девојка Облека Vestido

Предмет Бр : C18 Боја : како на сликата Големина : 3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T11 T12 T ( одговара 100110120130140150160 CM Висина ) Постав

DEN 711.00 948.48

ArtSu Облека Де Соаре Црна Долго Сирена Партија Фустан Елегантен Оглавник Заврши Кат-Должина На Макси Фустан Vestidos Секси Сплит

Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на

DEN 1588.00 2887.20

YRRETY Есен Жените Памук Новина Фустани, Елегантен Секси Midi Облека Коленото Должина Завој Фустан Плус Големина Секси Клуб Фустан

? Ние Брод на Светот,? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до пове

DEN 378.00 397.92

Зелена Розова Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски Лабава Се Облекуваат Женски Пролет Лето Секојдневен

Жените Секојдневен Chiffon Sexiness На Коса Црта Вратот Бохемски ФустанОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона

DEN 537.00 662.88

[EL BARCO] 2017 Нови Лето Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Жените Памучни Блузи Сива Црвена Сина, Розова Женски Молив Партија

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди и позитивни повратни информа

DEN 596.00 864.00

Европската и Американската женска облека во лето нов фустан лак вратоврска со кратки ракави чипка и задникот шупливи фустан

Answer : ___________________________ NOTE : нашата облека можеби замена на марка, ознака на трговска виси бренд, без ознака

DEN 1391.52

2018 Нови Деца Деца Бебе Девојка Animal Моделот Половина Ракав Летен Фустан Диносаурус Печати бал Фустан Облека Девојка Облека

Моден Новородените Деца Бебе Девојки Половина Ракав Диносаурус ФустанВисок квалитет и Сосема нови 100% Г

DEN 245.00 306.24