• Новак
Универзална Водоотпорен Перница Бинго SLR Камера Водоотпорен Перница Водоотпорен Маска за Нуркање Торба SLR Камера TPU Водоотпорен Перница

Универзална Водоотпорен Перница Бинго SLR Камера Водоотпорен Перница Водоотпорен Маска за Нуркање Торба SLR Камера TPU Водоотпорен

DEN 959.04
DEN 815.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На тестот е 20 метри длабоко водоотпорен, но во водата, операција колку што е можно до длабочина од 5 метри на повеќе безбеден.
Универзална дигитални SLR камера водоотпорен покритие. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Се препорачува причина : Во моментов, многу луѓе не само сакал да се искачи планините и се движат, со цел да се овозможи повеќе луѓе да ги споделат своите радост во игра, камерата или камера снимање стана суштински начин за нив, па камерата или камера заштитниот поклопец со појавата на многу фотографи и патување ентузијасти ќе биде добредојдена. Три осигурување печат. Овој водоотпорен покритие ви овозможува лесно да се работи на машина функција. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Водоотпорен 20 метри; посебни мека германски TPU, затегнувачка, може да се buffered, капка заштита улога. Во исто време во употребата на време да не се остри објекти за рбет. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Универзална Водоотпорен Перница Бинго SLR Камера Водоотпорен Перница Водоотпорен Маска за Нуркање Торба SLR Камера TPU Водоотпорен Перница експериментални тест покажува дека : Бинго камера водоотпорен перница може да биде во длабочина од 20 метри под вода за да се одржи една добра состојба на заштита на овој производ, специјално за SLR камера, и некои прецизни инструменти далеку од вода, снег, магла, влага, песок, прашина, се разбира, нашите производи се исто така многу погодни за водни паркови, крајбрежје, реки, лебдат, а некои отворено спорт; ние гарантираме дека нашите производи во 20 метри длабока вода, се уште може да се користи.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Zomei
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WP04-1
Големина:
20*18*4.5cm
должина на објективот:
8cm
леќа дијаметар:
8.5 cm
боја:
Портокалова, Бела, Црна
Материјал:
TPU+ПВЦ
Максимална водоотпорен длабочина:
20м
Нето тежина:
155g
Место на Потекло:
Кина
Предност:
Супер водоотпорен, снимање без ефект

Комплементите на стоката

Двоен Контрола Gobo Главата 033A Двоен Круг Приклучок Клип За Светлина Модификаторот Чадор Знаме Scrim Машина Фотографски Додатоци

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се с

DEN 1322.00 1392.00

50pcs/многу Камера Метал Ладно Чевли Топла Чевли Флеш Заградата Планината Адаптер Со 1/4 Tripod Завртка На Светлина Стојат Tripod

Објектот Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетСо стандардни 1 / 4 завртка интерфејсСо оваа точк

DEN 2032.00 2784.00