• Новак
Луксузна Флип Случај За Samsung Галакси А5 2015 Стп Кожа Случај За Samsung А5 2015 A500 A500F A5000 Покрие Fundas 5.0 инчен

Луксузна Флип Случај За Samsung Галакси А5 2015 Стп Кожа Случај За Samsung А5 2015 A500 A500F A5000 Покрие Fundas 5.0 инчен

DEN 177.60
DEN 121.00 -32 %

Достапност
Производот е достапен

Луксузна Флип Случај За Samsung Галакси А5 2015 Стп Кожа Случај За Samsung А5 2015 A500 A500 F A5000 Покрие Fundas 5.0 инчен Број на Моделот : За Samsung Галакси А5 2015 Состојба : Нова на пазарот и Најновите 2017 Функција : Паричникот/Застане/Флип/Магнет Функција : Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Нашите Обезбеди Најдобра Услуга Вистински Бесплатен превозот преку e Packet и Кина Пост Воздух Mail Брзо се Подготви објект во 48 часа Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови 5%Попуст за повеќе од 2 парчиња Капка превозот поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Nexus
дизајн:
Обична,Гроздобер,Украсени
Големина:
For Samsung Phone Case
Карактеристики:
Свила Случај
Competable:
За Samsung Галакси А5 2015
Одговара:
За Samsung Галакси А5 2015 Случај
Одговараат на:
Телефон Случај За Samsung Галакси А5 2015
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Стил:
Нова Мода Високи Вкус
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Функција:
Паричникот/Застане/Флип/Магнет
оригиналниот:
Шенжен Кина

Комплементите на стоката

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат Прекривачот За Samsung Галакси S8 Плус S8+ Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

Покрие Случај За Samsung Галакси S8 Плус S8+ (6.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавниц

DEN 696.00 869.76

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За iPhone 6 Плус случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка телефон

Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!Здраво,

DEN 1567.00 1958.40