• Новак
Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото L3

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото L3

DEN 239.52
DEN 216.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Случај Одговара : ZTE Сечилото L3
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Декларирани спецификации

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
For ZTE Blade L3
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За ZTE Сечилото L3
Тип:
Случај

Комплементите на стоката

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат Прекривачот За Samsung Галакси S8 Плус S8+ Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

Покрие Случај За Samsung Галакси S8 Плус S8+ (6.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавниц

DEN 696.00 869.76

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За Samsung On7 година случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка

Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!Ви посакуваме да имате пријатен шопинг! Здраво

DEN 1555.00 1944.00

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За iPhone 6 Плус случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка телефон

Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!Здраво,

DEN 1567.00 1958.40