• Новак
(3Style) За Huawei Y3II 2 Y3 II Случај Покритие За Huawei Y3 2 / Y3 2 Покрие Кожа Funda За Huawei Y3 II Телефон Случај Coque Capa

(3Style) За Huawei Y3II 2 Y3 II Случај Покритие За Huawei Y3 2 / Y3 2 Покрие Кожа Funda За Huawei Y3 II Телефон Случај Coque

DEN 127.68
DEN 110.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен

(3 Стил) За Huawei Y3 II 2 Y3 II Случај Покритие За Huawei Y3 2 / Y3 2 Покрие Кожа Funda За Huawei Y3 II Телефон Случај Coque Capa
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Декларирани спецификации

дизајн:
Обична,Сјајни,Метален,Гроздобер,Jewelled
Големина:
For huawei y3 ii
Карактеристики:
Паричникот Флип Стојат
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
маслиново лист
Тип:
Флип Случај
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за huawei y3 ii
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Huawei Y3 2 Y3II
Компатибилен 3:
Стп Кожа Случај за huawei y3 ii
Компатибилен 4:
Флип Случај за Huawei Y3 2
Компатибилен 5:
Стојат Случај Покритие за Huawei Y3 2
Компатибилен 6:
За Coque Huawei Y3 II
Компатибилен 7:
Маска за Huawei Y3 2 Y3 2 Y3 ii Y3 II Y3II
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Комплементите на стоката

Вистинска Кожа Двојна картичка малку флип случај За Samsung C5 Про Крокодил текстура магнетни тока Силикони внатрешна обвивка

Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!Здраво,

DEN 1651.00 2064.00

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото L3

Случај Одговара : ZTE Сечилото L3Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот н

DEN 216.00 239.52