• Новак
OPPO R9S Случај 5.5 Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За OPPO R9S Случај Флип Заштитна Маска OPPO R9S Fundas

OPPO R9S Случај 5.5 Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За OPPO R9S Случај Флип Заштитна Маска OPPO

DEN 196.32
DEN 187.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


OPPO R9 S Случај 5.5" Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За OPPO R9 S Случај Флип Заштитна Маска OPPO R9 S Fundas
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 3pcs или Повеќе можете да добиете попуст од 5%

Декларирани спецификации

Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична,Бизнис
Компатибилен Бренд:
OPPO
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.5 inches
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Флип паричникот holster
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Висок квалитет
Стилови:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Компатибилен 1:
За OPPO R9S Маска
Компатибилен 2:
За OPPO R9S Случај
Компатибилен 3:
За OPPO R9S Флип Случај
Компатибилен 4:
За OPPO R9S Телефон Случај
Компатибилен 5:
За OPPO R9S Случај Кожа
Компатибилен 6:
За OPPO R9S Случај Маска
Број На Модел На:
Телефон Покритие За OPPO R9S

Комплементите на стоката

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат Прекривачот За Samsung Галакси S8 Плус S8+ Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

Покрие Случај За Samsung Галакси S8 Плус S8+ (6.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавниц

DEN 696.00 869.76

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За Samsung On7 година случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка

Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!Ви посакуваме да имате пријатен шопинг! Здраво

DEN 1555.00 1944.00

за Лавиринт Алфа покрие Мода 11 Бои Цртан филм Сликарство СТП Кожа Магнетски затворач Паричникот Покритие За Лавиринт Сечилото

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 204.00 239.52