• Новак
Луксузна Кожа Случај За HTC Желба 310 D310W D310 V1 Телефон Покритие За HTC Желба 310 Флип Стојат Capa Coque со Картичка

Луксузна Кожа Случај За HTC Желба 310 D310W D310 V1 Телефон Покритие За HTC Желба 310 Флип Стојат Capa Coque со Картичка

DEN 171.84
DEN 146.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Известување Почитувани пријатели 1.Драги пријатели,Поради премногу различни модели на телефони,ние ги користиме истите слики да се покаже 2.Ве молиме проверете го, ако вашиот телефон е исти со нашиот производ насловот пред да играте некоја цел 3.Имаме многу различни висок квалитет оригинални предмети за различни мобилен телефон маска, постои школка внатре ,право дупки за говорникот и камера на задната 4.Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем,ние ќе мило да ви послужи,ви благодариме

Декларирани спецификации

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
Број На Модел На:
За HTC Желба 310 D310W D310 V1
Бренд Име:
DOREXLON
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Симпатична
Големина:
Wallet Case Pouch Style & Card Slot & Stand Function
Карактеристики:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Квалитет:
AAAAAA
бои:
златниот/ сребрена/роуз /сина /виолетова
Дизајн style1:
Паричникот Торбичка Стил И Картичка & Стојат Функција
Стил на дизајн 2:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Состојба:
2016 година Нови на пазарот и Топла Продажба &2016 година
Пад На Превозот:
Поддршка
Функција 1:
Вертикална Прекривачот Со Магнетни Тока
Карактеристика 2:
Полно Тело, Заштита на Случај За HTC Желба 310 D310W D310 V1
Функција 3:
Луксузна Ретро Домот Мода Гроздобер

Комплементите на стоката