• Новак
50PCS Остри Совет Бодликава Риба Крап Куки Големина 6 8 10 12 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Крупни Риболов Екипаж Куките

50PCS Остри Совет Бодликава Риба Крап Куки Големина 6 8 10 12 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Крупни Риболов Екипаж Куките

DEN 119.52
DEN 95.00 -21 %

Достапност
Производот е достапен


50 PCS Остри Совет Бодликава Риба Крап Куки Големина 6 8 10 12 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Крупни Риболов Екипаж Куките
Големина : #6 #8 #10 #12
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Црна Nickle, остри врв, фалсификувани месо тело
Пакет : 50pcs/многу
-64.86 /торба

Декларирани спецификации

Тип:
Бодликава Кука
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
Bimoo
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Обликот:
криви месо тело
Со Владетел или Не:
Yes

Комплементите на стоката

30pcs Пакет Риболовни средства Висока Јаглероден Челик Прозрачна Сјај Кука Море, Свежа И Slat Вода Јадица за Риболов Додатоци

Карактеристики : Прозрачна време е долга, висока осветленост.Стабилни перформанси, е вашиот најдобар ри

DEN 159.00 196.80

25 парчиња Мешавина 5 големини Риболов доведе чудак кука поставете Мека Црв Anzol Круг Море Риболов Убодни Главата Куки со кутија

Производ големина : 12.2 * 7.9 * 7.9 cmВкупната тежина : 173 GДетали за производот : 2g (5) 2.5 G (5) 3 G (5) 5.25 g (5) 7g (5)Заштита

DEN 514.00 612.00

10pcs/многу Afishlure Широк Стомак Чудак Куки Тексас Екипаж Риболов Црв Мамки за Риболов Кука Океанот Риболов Справи со Брод

10pcs / многу Afishlure Широк Стомак Чудак Куки Тексас Екипаж Риболов Црв Мамки за Риболов Кука Океански Брод Р�

DEN 114.00 167.52

100PCS 8 10 12 Енергија Топката Имајќи Возен Вртливата Риболов Конектор Нерѓосувачки Челик Риболов Справи Море Солидна Прстени

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

DEN 263.00 288.48

Бесплатен Превозот. 1lot/ 5bags. Висок Јаглерод Јадица за риболов Јадица за Риболов Справи Fishhook големина 4-10Прирачник Океанот

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Paypal само.10# во парк .Никакви проблеми,ве Мо�

DEN 273.00 287.52