• Новак
Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Kawasaki Вулкан 800 Мото

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Kawasaki Вулкан 800 Мото

DEN 5375.52
DEN 4838.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. и ќе треба да плати дополнителни трошоци направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Спецификации 100% Сосема Нов, Резервни Дел Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет опремен со специфичен изглед и повеќе перформанси се здобијат со 360 степени дупчиња хром скок покрие Филтер се перат со K&N филтер за чистење комплет Доаѓа со адаптери и hardwares за лесна инсталација.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за мене, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ви благодариме за вашето разбирање. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Бренд Име:
GFYSHIP

Комплементите на стоката

бесплатен превозот универзален мотор филтер за воздух мотоцикл водоотпорен Модифицирани печурки главата голем проток за Внатре

ако треба друг вид .pls contect продавачот.и да се каже она што Внатре дијаметар и и надворешен дијаметар?

DEN 648.00 720.00

Бесплатен превозот ZSDTRP 5 бои 50 mm филтер за воздух интерфејс првенство алуминиум универзално се користи на 28 30мм мотоцикл

Предмети се испраќаат од воздухопловната, 1525 Работни дена да повеќето земји и области ве молиме поглед

DEN 374.00 527.52