• Новак
Мотоцикл Црна Скок Воздушен Колекции Доза На Kawasaki Вулкан 2000 s & Класичен Lt на Мото

Мотоцикл Црна Скок Воздушен Колекции Доза На Kawasaki Вулкан 2000 s & Класичен Lt на Мото

DEN 6385.92
DEN 5748.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
клиентите Задоволителна
1.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Телефон мора да се for international express превозот.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Јас сум посветена на вашиот 100% satisfication. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за мене, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Бренд Име:
GFYSHIP

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот ZSDTRP 5 бои 50 mm филтер за воздух интерфејс првенство алуминиум универзално се користи на 28 30мм мотоцикл

Предмети се испраќаат од воздухопловната, 1525 Работни дена да повеќето земји и области ве молиме поглед

DEN 374.00 527.52

бесплатен превозот универзален мотор филтер за воздух мотоцикл водоотпорен Модифицирани печурки главата голем проток за Внатре

ако треба друг вид .pls contect продавачот.и да се каже она што Внатре дијаметар и и надворешен дијаметар?

DEN 648.00 720.00