• Новак
Мотоцикл Хром Скок Воздушен Комплет Доза Филтер За Хонда Сенка Дух АЦЕ 750 1998+ Мото

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Комплет Доза Филтер За Хонда Сенка Дух АЦЕ 750 1998+ Мото

DEN 7393.92
DEN 6655.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве Молиме контактирајте ме во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Препорачуваме професионална инсталиран.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . за превозот безбедно.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Нема инструкции се предвидени за овој производ. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Бренд Име:
GFYSHIP

Комплементите на стоката

бесплатен превозот универзален мотор филтер за воздух мотоцикл водоотпорен Модифицирани печурки главата голем проток за Внатре

ако треба друг вид .pls contect продавачот.и да се каже она што Внатре дијаметар и и надворешен дијаметар?

DEN 648.00 720.00