• Новак
ГОРИВО ФИЛТЕР ОДГОВАРААТ ЗА CF250/CFMOTO ДЕЛОВИ КОД Е 8010-120300

ГОРИВО ФИЛТЕР ОДГОВАРААТ ЗА CF250/CFMOTO ДЕЛОВИ КОД Е 8010-120300

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
ХАРТИЈА МЕТАЛ
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
cf250/cfmoto
Бренд Име:
Fengmoto
Име На Модел:
cf250/cfmoto

Комплементите на стоката