• Новак
За Suzuki GSF1250 SA-L0 Разбојник Патнички 2010 GSX1250 FAZ-L6 Година Мотоцикл HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста Филтри

За Suzuki GSF1250 SA-L0 Разбојник Патнички 2010 GSX1250 FAZ-L6 Година Мотоцикл HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

DEN 456.00
DEN 397.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

за превозот безбедно.
Превозот време не е загарантирана.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Suzuki Мотоцикли
1000
DL1000 К2,К3,K4,K5,K6,K7,K8,K9,L0 V-Strom 2002-2010
DL1000 SE L0 V-Strom 2010
DL1000 A-L4,L5,L6 V-Strom ABS 2014-2016
DL1000 A-L4,L5,L6 V-Strom Авантура ABS 2014-2016
DL1000 V-Strom Пустината ABS 2016 година
DL1000 V-Strom Спорт ABS 2016 година
GSX-R1000 К1,К2,К3,K4 2001-2004
GSX-R1000 K5,K6,K7,K8 2005-2008 година
GSX-R1000 K9,L0,L1 2009-2011
GSX-R1000 L2,L3,L4,L5,L6 2012-2016
GSX-R1000 Z L3-L5 2013-2015
GSX-R1000 F ABS 2015
GSX-R1000 Спомен Ед 2016 година
GSX-S1000 L5,L6 2015-2016
GSX-S1000 A-L5,L6 ABS0 2015-2016
GSX-S1000 F-L6 2016 година
GSX-S1000 ФА-L6 ABS 2016 година
SV1000 К3,K4,K5,K6,K7 2003-2007 година
SV1000 S-К3,K4,K5,K6,K7 2003-2007 година
TL1000 S-V,W,X,Y, 1997-2000
TL1000 R-W,X,Y,К1,К2 1998-2002
1100
GSX1100 F-J,K,L,M,N,P,R,S,T 1988-1996
GSX1100 ГМ,GN,GP 1991-1993
GSX-R1100 G,H,J 1986-1988
GSX-R1100 K,L,M,N 1989-1992
GSX-R1100 WP,WR,WS,WT,WV 1992-1997
1200
GSF1200 T,V,W,X Разбојник 1996-1999 година
GSF1200 Y,К1,К2,К3,K4 Разбојник 2000-2004
GSF1200 K5,K6 Разбојник 2005-2006
GSF1200 S-T,V,W,X Разбојник 1997-1999
GSF1200 S-Y,К1,К2,К3,K4 Разбојник 2000-2004
GSF1200 S-K5,K6 Разбојник 2005-2006
GSX1200 Inazuma 1999-2000
1250
GSF1250 S-K7,K8,K9,L0-L6 Разбојник 2007-2016
GSF1250 SA-K7,K8,K9,L0-L6 Разбојник 2007-2016
GSF1250 SA-L0 Разбојник Патнички 2010
GSX1250 F/ФА-L0,L1,L2,L3,L4,L5,L6 2010-2016
GSX1250 FAZ-L6 2016 година
GSX1250 ФА-L0 Патнички 2010
GSX1300 Б.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.искрени честитки до сите купувачот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Име На Модел:
За GFY138 = NK138 HF138
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
GSX1250 F/ФА-L0,L1,L2,L3,L4,L5,L6 2010-2016
модел 01:
GSF1250 SA-L0 Разбојник Патнички 2010
модел 02:
GSX1250 FAZ-L6 2016 година
модел 03:
GSX1250 ФА-L0 Патнички 2010
Погоден за модели:
За GFY138 = NK138 HF138

Комплементите на стоката