• Новак
За Suzuki VZ800 V,W,X,Y,К1-K4 Marauder 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Мотоцикл HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста Филтри

За Suzuki VZ800 V,W,X,Y,К1-K4 Marauder 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Мотоцикл HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

DEN 456.00
DEN 397.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Suzuki Мотоцикли
250
GW250 Inazuma F / Z 2012-2016
400
GSX-R400 РЛ,РМ,RN (Јапонија) GK76 A 1990-1992
600
GSF600 S,T,V,W,X Разбојник 1995-1999
GSF600 Y,К1,К2,К3,K4 Разбојник 2000-2004
GSF600 СВ,кирил и методиј,SW,SX Разбојник 1996-1999 година
GSF600 SY,SK1,SK2,SK3,SK4 Разбојник 2000-2004
GSR600 K6,K7,K8,K9,L0 2006-2010
GSR600 Б Yoshimura 2010
GSX600 F,ФУ,FU2 -J,K GN72 B 1988-1989
GSX600 F,ФУ,FU2 -J,M,N,P,S,T,V,W,X,Y GN72 B 1990-2000
GSX600 F-К1,К2,К3,K4,K5,K6 2001-2006
GSX-R600 WN,ВП 1992-1993
GSX-R600 V,W,X,Y, 1997-2000
GSX-R600 К1,К2,К3 2001-2003
GSX-R600 K4,K5 2004-2005
GSX-R600 K6,K7,K8,K9,L0 2006-2010
GSX-R600 L1,L2,L3,L4,L5,L6 2011-2016
GSX-R600 Moto GP 2016 година
RF600 RP,RR,РС,RT,RV GN76 A 1993-1997
VS600 S,T,V 1995-1997
VS600 GLF 1998
650
AN650 Burgman 2002-2015
AN650 A / Z Burgman Извршен 2004-2016
DL650 K4,K5,K6 V-Strom 2004-2006
DL650 K7,K8,K9,L0,L1,L2 V-Strom 2007-2012
DL650 L0 V-Strom X 2010
DL650 A-L0,L1,L2,L3,L4,L5,L6 V-Strom ABS 2010-2016
DL650 A-L5,L6 XT V-Strom ABS 2015-2016
DL650 A V-Strom Патнички 2010
DL650 A V-Strom GT 2010
GSF650 Разбојник 2005-2008 година
GSF650 Разбојник 2009-2011
GSF650 S Разбојник 2005-2008 година
GSF650 S Разбојник 2009-2011
GSF650 S Разбојник Патнички 2010
GSF650 SA Разбојник 2010-2014
GSX650 F-K8,K9,L9,L1,L2,L3,L4,L5 2008-2015
SFV650 K9,L0,L1,L2,L3,L4,L5 Gladius (ABS) 2009-2015
SFV650 АЗ Gladius специјално Издание 2013
SV650 X,Y,К1,К2 1999-2002
SV650 К3,K4,K5,K6,K7,K8 2003-2008
SV650 SX,SY,SK1,SK2 1999-2002
SV650 SK3,SK4,SK5,SK6,SK7,SK8,SK9,SL0 2003-2010
SV650 A/SA-K7,K8,K9,L0-L5 (ABS) 2007-2015
700
VS700 GLFH,GLPH,GLEFH 1987-1988
VS700 GLPJ,GLFJ 1988
750
GSR750 L1,L2,L3,L4,L5,L6 (ABS) 2011-2016
GSR750 Z-L5,L6 (ABS) 2015-2016
GSX750 F-K,L,M,N,P,R,S,T,V,W,X,Y,К1,К2,К3,K4,K5,K6 GR78 A 1989-2006
GSX750 W,X,Y,К1 (Ретро Стил) 1998-2002
GSX-R750 J (Јапонија) GR77 C 1988
GSX-R750 К,AK (Јапонија) GR77 C 1989-1990
GSX-R750 L,M (Јапонија) GR7 AC 1990-1991
GSX-R750 Ј,К Прашка Shot GR77 B 1988-1989
GSX-R750 L,M Прашка Shot GR7 AD 1990-1991
GSX-R750 WN,ВП,WR,БЕШЕ GR7 BD 1992-1995
GSX-R750 T,V,W,X SRAD 1996-1999 година
GSX-R750 Y,К1,К2,К3 2000-2003
GSX-R750 K4,K5 2004-2005
GSX-R750 K6,K7,K8,K9,L0 2006-2010
GSX-R750 L1,L2,L3,L4,L5,L6 2011-2016
GSX-R750 Moto GP 2016 година
GSX-S750 L5,L6 2015-2016
GSX-R750 Z-L4 2014
VS750 GLP-H,J,K,L,M Натрапникот 1987-1991
800
C50 K5-K9,L0-L6 Булевар 2005-2016
C50 L4,L5,L6 Булевар Б.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Име На Модел:
За GFY138 = NK138 HF138
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
VS 800 GL-N,P,R,S,T,V,W,X,Y,К1-K9 Натрапникот (s50 на унодц Натрапникот) 1992-2009
модел 01:
- АПАРАТ VX 800 L,M,N,P,R,S,T,V 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
модел 02:
VZ800 V,W,X,Y,К1-K4 Marauder 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
модел 03:
VZ 800 K5,K6,K7,K8 M50 Marauder 2005 2006 2007 2008
Погоден за модели:
За GFY138 = NK138 HF138

Комплементите на стоката

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло Филтер за Домување Адаптер За AUDI A4 A5 A6

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло филтер за Домување Ада

DEN 1983.00 2179.68