• Новак
4PCS Мотоцикл Масло Филтер за Почисто За HUSABERG FE250 FE390 FE450 FX450 FE501 FE570 FS570 FE 250 390 450 450 501 570 FX 450 FS

4PCS Мотоцикл Масло Филтер за Почисто За HUSABERG FE250 FE390 FE450 FX450 FE501 FE570 FS570 FE 250 390 450 450 501 570 FX 450

DEN 609.60
DEN 549.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
• Одговара :
Husaberg Мотоцикл
FE250 13
FE390 Enduro 10-12
FE450 Enduro 09-14
FX450 Крос-Кантри 10-11
FE501 13-14
FE570 Enduro 09-12
FS570 Supermoto 10-11
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.филтерот за масло
100% Сосема Newo
•Боја : како на сликата
• Материјал : метал&хартија. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
4101840
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
хартија&метал
Тип На Објект:
Филтри За Масло

Комплементите на стоката

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло Филтер за Домување Адаптер За AUDI A4 A5 A6

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло филтер за Домување Ада

DEN 1983.00 2179.68