• Новак
За Aprilia РСВ 1000 RSV4 Р APRC Фабрика SE 2011-2014 RSV1000 RSV4 V4R Tuono 2011-2013 HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста Филтри

За Aprilia РСВ 1000 RSV4 Р APRC Фабрика SE 2011-2014 RSV1000 RSV4 V4R Tuono 2011-2013 HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

DEN 456.00
DEN 397.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Прими погрешен точка
2.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.Телефон мора да се for international express превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Aprilia Мотоцикли
1000
РСВ 1000 RSV4 Р 2009-2011
РСВ 1000 RSV4 Р APRC / ABS 2012-2014
РСВ 1000 RSV4 Р Factroy 2010-2012 година
РСВ 1000 RSV4 Р APRC Фабрика / ABS 2011-2014
RSV4 RF 2015-2016
RSV4 RR 2015-2016
РСВ 1000 RSV4 Р APRC Фабрика SE 2011-2014
РСВ 1000 RSV4 V4 R Tuono 2011-2013
РСВ 1000 RSV4 V4 R Tuono APRC 2012-2013
РСВ 1000 RSV4 V4 R Tuono APRC ABS 2014
1100
1100 VR4 Tuono RR 2015-2016
1100 VR4 Tuono Фабрика 2015-2016
Арктикот Мачка АТВ
400
400 Арктикот Мачка 1998-2003
400 2x4 Автоматско 2003-2004
400 4x4 од 2004 до 2007 година
400 4x4 Automatic 2003-2008
400 4x4 Automatic ЛЕ 2005-2007
400 4x4 Automatic TBX 2004-2006
400 4x4 Automatic TRV 2006-2007
400 4x4 ДЕЛО 2004
400 4x4 АКТ Авто 2004
400 4x4 Automatic ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006
400 4x4 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006
454
454 Арктикот Мачка 1996-1998
500
500 Арктикот Мачка 1998-2004
500 4x4 2004-2008
500 4x4 Automatic од 2004 до 2007 година
500 4x4 Automatic ЛЕ 2005-2006
500 4 X4 Automatic TBX 2004-2006
500 4 X4 Automatic TRV 2004-2006
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Име На Модел:
За GFY138 = NK138 HF138
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
RSV4 RF 2015-2016
модел 01:
RSV4 RR 2015-2016
модел 02:
РСВ 1000 RSV4 Р APRC Фабрика SE 2011 2012 2013 2014
модел 03:
РСВ 1000 RSV4 V4R Tuono 2011 2012 2013
Погоден за модели:
За GFY138 = NK138 HF138

Комплементите на стоката

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло Филтер за Домување Адаптер За AUDI A4 A5 A6

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло филтер за Домување Ада

DEN 1983.00 2179.68