• Новак
За Арктикот Мачка АТВ 400 4x4 Automatic ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006 400 4x4 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006 Мотоцикл HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста Филтри

За Арктикот Мачка АТВ 400 4x4 Automatic ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006 400 4x4 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006 Мотоцикл HF138 Масло Мрежа

DEN 456.00
DEN 397.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Вашиот не добиете објектот
3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.искрени честитки до сите купувачот.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. за превозот безбедно. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Превозот време не е загарантирана. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Име На Модел:
За GFY138 = NK138 HF138
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
400 4x4 Automatic ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006
модел 01:
400 4x4 ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 2005-2006
модел 02:
454 Арктикот Мачка 1996 1997 1998
модел 03:
500 Арктикот Мачка 1998-2004 1999 2000 2001 2002 2003
Погоден за модели:
За GFY138 = NK138 HF138

Комплементите на стоката

Мотоцикл Масло Мрежа Филтер За Хонда CRF1000 L-G Африка Близнаци (се потребни 2 x филтри за воздух) Австралија Година Филтри

Опис : ФункцијаРезервни 100% НовиВисока класа на квалитет и многу издржливиВисина : 76mmНадворешен Дијамет�

DEN 397.00 456.00

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло Филтер за Домување Адаптер За AUDI A4 A5 A6

BTAP германски Спецификација Оригинална Опрема Квалитет Автомобил Авто Дел Масло филтер за Домување Ада�

DEN 1983.00 2179.68