• Новак
Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско Морска желка папа желка перница за спиење мека перница бебе роденденски подарок 1pc

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско Морска желка папа желка перница за спиење мека перница бебе роденденски

DEN 575.04
DEN 546.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS .
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.3 kg
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме да не?t место на цел .
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.

Декларирани спецификации

Висина:
околу 30cm, за 40cm, за 50cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
no
Бренд Име:
кендис guo
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
2017042001
Животни:
желка
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Форма:
Животните
Карактеристики:
Мека

Комплементите на стоката

полнети играчки огромен 160cm мечето мека кадифен играчки пурпурна&бела мечка мека кукла hugging перница играчка роденденски

објектот е за 160cm кадифен играчки, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете д

DEN 6309.00 11903.52

Кендис guo! Нова топла продажба кадифен играчки gudetama мрзливи јајце kawaii полнети кукла среќен венчаница љубовник роденден

Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел ако сакате да се купи подарок, за некој

DEN 812.00 854.40

мала симпатична жолта симулација мачка играчка мини спиење мачка кукла автомобил декорација подарок кукла околу 10cm 0765

опис : големина е околу 10cm, тоа е многу мал Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мо�

DEN 483.00 912.00

мала симулација големи очи мачка играчка симпатична мини сива мачка кукла автомобил декорација подарок кукла околу 10cm 0846

Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници служб

DEN 483.00 912.00