• Новак
HAOCHU(10pcs/многу) 6-16Злато/Сребрена Хартија Фенери Свадба Партија Бебе Туш Роденден Деца Материјали Топки Дом Градина Декорација

HAOCHU(10pcs/многу) 6-16Злато/Сребрена Хартија Фенери Свадба Партија Бебе Туш Роденден Деца Материјали Топки Дом Градина Декорација

DEN 638.88
DEN 390.00 -39 %

Достапност
Производот е достапен


Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас.
Карактеристики : Име на Производ : Хартија Фенери Материјал : Хартија+Железо остане бар Боја : злато, сребро Количина : 5pcs/многу Големина : 6inch15cm, 8 инчен 20cm, 10inch 25cm, 12 инчен 30cm, 14inch3 5cm, 1 6inch 40cm Pakage Содржина : 10pcs x Хартија Фенери( не вклучуваат LED светло ) Функција : свадба, забава, одмор, дома декорација итн.

Декларирани спецификации

Фенер Големина:
8inch, 14inch, 10inch, 6inch, 12inch, 16inch
Број На Модел На:
6-8-10-12-14-16 Инчен
Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Партија,Нова Година,Свадба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAOCHU
Материјал:
papper
Фенер Форма:
Круг
боја:
Злато, Сребро.
Количина:
10pcs/многу
Големина:
6-8-10-12-14-16 Inch

Комплементите на стоката

10Pcs Фестивалот Фенер Хартија Фенер Свеќа Торба Отворено запалат Свеќи за Свадба Декорација на Настанот Pary Резерви 3 Обрасци

(Освен некои земји и APO / FPO) ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќ

DEN 184.00 198.24

20 инчи 50cm Круг Кинески Хартија Фенер Роденден, Свадба Партија Оркестарот Подарок Занает DIY Creavtive Добар Квалитет(Sashes/Бендови)

)Димензии : Дијаметар 10 CM / 20 CM / 25 CM / 30 CM / 35 CM / 40 CM / 50 CMМин Цел Количество : 50pcsAnswer : ___________________________ Note : П

DEN 7142.00 7680.00

Топла Продажба 100pcs/многу Модни Кинески Хартија Фенер Виси Топка за Божиќ Свадба, Роденден Соба Декорација Бесплатен Превозот

Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, свадба, или украси во домот или канцеларијата Ка

DEN 6000.00

10pc 16Inch 40cm Кинески Хартија Фенер Црвено Бели Розова Сина, Пурпурна Жолта Зелена Портокал Црвена Свадба Партија Роденден

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Хартија Големина : 16 инчи(Дијаметар : 40cm) Боја : 12 Бои како што с

DEN 826.00 1087.20