• Новак
Картон Пакет 4XLot LED Матрица Зрак Светла RGBW Quad Боја 36X3W LED Фаза Ефект Диско Светла За Мобилни DJ, Партија, ноќни клубови

Картон Пакет 4XLot LED Матрица Зрак Светла RGBW Quad Боја 36X3W LED Фаза Ефект Диско Светла За Мобилни DJ, Партија, ноќни клубови

DEN 82656.00

Достапност
Производот е достапен

Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме. Сите наши производи имаат положено за меѓународни орган на СТУДИСКИТЕ и CE сертификат, исто така оган доказ сертификат. Многу клиенти се жали за нас дека тие биле измамник од лошите продавачот од Aliexpress, види подолу некои жали за референца. Дијамант Зрак RGBW Технички Параметри за Извор на Светлина Светилка мушка : 36 X3 W Увоз Светилка Мушка Светилка мушка боја : RGBW Живот : 50000 часа Оптички Затемнување : Линеарна затемнување 0-100% Strobe : 0-10/втор Напојување Оценет Напон : AC100-240 V,50-60 Hz Номинална Моќност : 130 W Зрак агол : 4 степени,15 степени,25 степени,45 степени(избрани) Зрак агол : 4°,15° ,25°,45 ° Функција Висока Моќност Со осветленост LED ,висока ефикасност и заштеда на енергија со користење на боја LCDdisplays ,светло екран на допир за контрола,лесно да се работи, контрола на владата : Авто-Рок,Господар-Роб,Звук, DMX Контрола,artnet ,klingnet 36 LED Може да се пиксели контрола,погодно врска компактна структура,може да се приклучи заедно, исто така, може да се откажам Работата на животната Средина Амбиентална температура : -25 Степени целзиусови степени40 целзиусови Степени Ладење : Слободен Ладење Заштита одделение : IP20 DMX Канал : 11/36/144 CH Изглед Материјал : алуминиум легура + пластика панел Големина : 500 x500x87mm тежина : 7. Изберете нас како вашата прва опција со висок квалитет на производите и најдобрите по услуга.

Декларирани спецификации

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML145
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
130W
Влезен Напон:
Глобална напојување за AC100-240V,50-60Hz
Номинална моќност:
130W
светилка мушка:
36X3W Увоз Светилка Мушка
боја:
црвена,зелена,сина,бела
DMX Канал:
11/36/144CH
Зрак Агол:
4 степени,15 степени,25 степени,45 степени
Ладење:
Бесплатни Ладење
Заштита одделение:
IP20
Големина:
500x500x87mm
Тежина:
7.9 Kg

Комплементите на стоката