• Новак
Нови Зимски СТП кожени јакни Мажите Бизнис Секојдневен собираат Средината долго кожени јакни windproof палта jaqueta де couro masculina

Нови Зимски СТП кожени јакни Мажите Бизнис Секојдневен собираат Средината долго кожени јакни windproof палта jaqueta де couro

DEN 3408.00
DEN 2488.00 -27 %

Достапност
Производот е достапен


За Големина На :
Азија Големина обично е 1-2 големина помала од Европа/НИ големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете големина големи,ако не сте сигурни, нека се знае вашата висина и тежина, за да ви помогне референца.5 kg 4 XL/195 78 126 51 66 185-195cm 85-95kg
.
За Боја :
Ние се стави на вистински фотографии од нашата продавница, Бидејќи компјутерскиот екран имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екранот,
ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста како на фотографиите можете да го видите.39 инчен Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав Голема Тежина M/170 68 106 46 61 165-170cm 50-60kg L/175 70 110 47 62 165-173cm 55-65kg XL/180 72 114 48 63 170-178cm 65-73kg XXL/185 74 118 49 64 175-183cm 73-80kg 3 XL/190 76 122 50 65 180-188cm 80-87.
Добредојдовте во мојата продавница
www.
Ве молиме имајте во предвид големини се мерат со рака. Некои производи можеби се намали на етикети и без ознаки. Ако ви се грижат за тоа,
ве молиме ги споделите со нас.
За Материјал :
Ве молиме имајте во предвид : Материјал без професионална идентификација.
Пред почетокот, прочитајте ги упатствата подолу и потоа споредете ги вашите мерења на графикони погоре.5 cm различни е дозволено
Сите мерења се во сантиметар (cm) освен ако не е поинаку наведено.
За најдобро одговара, да носат малку или без облека додека мерење, како и употреба на ткаенина лента мерка.
Име на производ : Нови Зимски СТП кожени јакни Мажите Бизнис Секојдневен собираат Средината долго кожени јакни windproof палта jaqueta де couro masculina
1 CM=0.com/store/1232425
производителот и трговецот, која се фокусира на модата со добар квалитет, конкурентна цена и вид услуга.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
СТП,Faux Крзно
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
DQIYU
Декорација:
Собираат
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
1662
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Стил:
Англија Стил
боја:
Црна,Кафе
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL
Сезоната:
Зима
Тип На Објект:
зимски кожна јакна мажи
Име на производ:
Мажите кожени јакни палта
ЗанаетТехника:
Крзно Лента Sewed Toghter
Висок квалитет:
Згусне Топло СТП кожени јакни
Бесплатен превозот :
човекот зимски дебели палта
бизнис неврзан:
мажите windbreaker
Мажите Кожени Јакни:
jaqueta де couro masculina

Комплементите на стоката

Браун Маскирна Дијамант Пејач блејзери фаза палто мажите одговараат 1 мода костуми за мажи палто јакна masculino Индивидуализира

Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.ние

DEN 5635.00 6192.00

Мотоцикл Кожени Јакни Мажите Есен Пролет Кожна Облека Бренд Мода се Мажи Кожени Јакни Машки Бизнис секојдневен Палта М-4XL

Добредојдовте на нашата продавница Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина, па ве мо

DEN 1218.00 2255.52

Жешка Пролет, Есен Бренд Црна Кожна Јакна Мажите Тенок Краток Стојат Јака Jaqueta Couro Самоубиец Јакна Faux Кожа Крзнено Палто

Превозот Услови ЕМС експрес сервис / Кина Пос / Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL / UPS

DEN 3835.00 4512.00

Бренд Врвни Мода Јакни Нови Mens Маскирани Секојдневен СТП Кожна Јакна Крзно Лагер Зима Топол Капут Крзно Маскирани Parkas Мотоцикл

Големина Должина Градите Рамо Ракав Полите М 63cm 102cm 44cm 61.5 cm 94cm L 65cm 106cm 45.5 cm 63cm 98cm XL 67cm 110cm 47cm 64.5 cm 102cm 2 XL 69cm 114c

DEN 4450.00 7063.68

Адвокатско Кожна Јакна 2017 Есен Зима Тенок Одговара Faux Кожна Јакна Грб Машки Црвено Windbreaker Мотоцикл Самоубиец Јакна Мажите

Добредојдовте на нашата продавницаЗдраво пријатели! пред купување ве молиме да обрнете внимание на сле

DEN 2256.00 4511.04

Руска Зима и Топло, Адвокатско Крзно Кожа Јакни Overcoats 2018 Плус Големина 3XL Европската Воздух Ман' Сомот Крзнени Палта Streetwear

Добредојдовте на нашата продавница ! повеќе цел ,повеќе попуст за вас !!! Ветување да ви даде најдобра усл

DEN 6241.00 6783.84