• Новак
Женски фармерки молив нога панталони Фармерки за жените светло сина rhinestones фармерки жени

Женски фармерки молив нога панталони Фармерки за жените светло сина rhinestones фармерки жени

DEN 715.20
DEN 715.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен

БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

Декларирани спецификации

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Pa61-9999
Измијте:
Уништи Се Мијат,Потресен,Средни,Moustache Ефект,Stonewashed,Кајгана Се Мијат,Мајмун Се Мијат,Ензим Измијте
Декорација:
Appliques,Дупка,Искинале,Батон,Лажни Патентите,Се Мијат,Џебови,Шупливи Надвор
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук,Spandex
Затворање Тип:
Патент Летаат
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Бренд Име:
Manyuqi
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Дебелина:
Медиум

Комплементите на стоката

2018 пролет лето нови Европски и Американски високи половината плус кашмир Тенок топло дното фармерки жените, беше тенка диви

ЗАБЕЛЕШКА1 Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Бедрото ЦИРА

DEN 1060.00 1536.00

Адвокатско Фармерки Врвот Ограничен 2018 Лабава Хип Хоп Фармерки Мажите Печатени Плима Мажите се Облекуваат Секојдневен Тексас

Производи без појас.Ве молиме користете го светлото за вода за миење или мијат со рака,Pls не користите ма

DEN 1601.00 2858.40

Тенка бонбони Боја која се протега Слаби Висока Половината Фармерки Жените Еластична им Помогнам на Молив Фармерки Панталони

што можете да направите како оваа : Step1) Email на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на

DEN 828.00 1103.52

Најнов Моден Бренд Фармерки Мажите Пролет, Есен Нови Фармерки Машки Големи димензии Лабава Секојдневен Тексас Панталони Колапс

Времето за испорака зависи од шпедиција Ние само брод да се потврди цел адреси Во светот Превозот (Освен

DEN 1098.00 2152.32

2018 Моден Бренд Искинатите Фармерки Кул Молив Панталони Директно Секојдневен Дупка Слаби Огромен Плус Големина за Девојка Партија

Големина на Хип(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Бедрото(cm) S 89 68 98 53 М 93 72 99 55 L 97 76 100 57 XL 101 80 101

DEN 827.00 1621.44

Jbersee Мажите Фармерки Секојдневен Лето Тенок Одговара Сини Фармерки Водат Тексас Панталони Класичен Панталони Каубои Млад Човек

Состојба : 100 % БрендГолеминаПоловинатаХипБедротоДолжина1 CM=0.39 ВО1 IN=2.54 СМ2768 CM88 CM52 CM101 CM2871 CM90 CM53 CM102 CM2974 CM92 C

DEN 1068.00 1644.00