• Новак
LongKeeper корејски Очила Рамка Ретро Злато Eyeglass Рамка Очила Круг Компјутерски Очила Унисекс НЕ Степени 3447E

LongKeeper корејски Очила Рамка Ретро Злато Eyeglass Рамка Очила Круг Компјутерски Очила Унисекс НЕ Степени 3447E

DEN 203.04
DEN 162.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
Долго Чувар
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
PSTY3447E
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
1:
брза испорака
2:
транспарентен очила
3:
женски наочари
4:
eye glasses рамки за жени/мажи
Леќа Материјал:
Ацетат

Комплементите на стоката

ZOBWN очила примероци мешавина боја продажба на Компјутерски Очила во Рамки Мажи Жени Плоштадот Eye Glasses Рамки Унисекс Оптички

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.Ако не се / t добиете ittem во рок од 30 ден

DEN 1210.00 1344.00

ZOBWN очила примероци продажба Модни метал храмови Eyewear Бренд Дизајнер gafas Жените Плоштадот Очила во Рамки Ретро Дама Наочари

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.Ние обезбедуваме бесплатен превозот

DEN 2333.00 2592.00