• Новак
Метал Наочари Рамка Мода Жени Мажи Титаниум Бренд на Очила во Рамки Златен Штит Рамка Со Очила oculos де grau femininos

Метал Наочари Рамка Мода Жени Мажи Титаниум Бренд на Очила во Рамки Златен Штит Рамка Со Очила oculos де grau femininos

DEN 239.52
DEN 204.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд Метал Наочари Рамка Мода Жени Мажи Титаниум Очила во Рамки Златен Штит Рамка Со Очила oculos де grau femininos

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Титаниум
Бренд Име:
Vically
Број На Модел На:
6627 очила рамка
боја:
црна,златна,сребрена,розева
Објектот:
oculos де grau feminino
степен:
Не степен
Стил:
Целосна Рамка
рамки eyewear:
ретро
culos де grau ретро:
очила за жени
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Производ Функција:
компјутерски очила за Читање очила
очила за сонце, прилагодени:
на располагање
Леќи:
Јасно Леќи

Комплементите на стоката

Лејди Мода преголеми Висок квалитет Full-frame Светло Портокалово Црвена чистење на леќите Очила Рамка/Наочари/Оптички Рамка/Eyewear

ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.131mm132mm52mm28mm18mm134mmСветло Порток

DEN 239.04

ZOBWN очила примероци мешавина боја продажба на Компјутерски Очила во Рамки Мажи Жени Плоштадот Eye Glasses Рамки Унисекс Оптички

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.Ако не се / t добиете ittem во рок од 30 ден

DEN 1210.00 1344.00