• Новак
2017 Гроздобер Наочари Рамка жените Eye glasses мажите јасно леќа круг eyewear Оптичко Стакло gafas armacao oculos де grau feminino

2017 Гроздобер Наочари Рамка жените Eye glasses мажите јасно леќа круг eyewear Оптичко Стакло gafas armacao oculos де grau feminino

DEN 1583.52

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : рамка само со обична леќи, без било рецепт степен,
ако сакате да сопствен рецепт леќи, ќе треба да плати дополнително ,
можете да проверите овде :
Ц1
Ц2
C3

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
3412328
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIE.Б
Шаблон Тип:
Геометриски
Рамка Материјал:
Пластични
Материјал:
Ацетат
Наочари:
Унисекс Nerd Очила
очила рамка:
Солидна Црна
Eyewear Додатоци:
Наочари Рамки
наочари Стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил, Елегантен Стил
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
За Родови/Возрасти:
За GenMen & Жените Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени
може да го прилагодите на објектив:
Myopia рецепт eyewear
eye glasses:
Eye Glasses Рамки За Жени
спектакл рамка:
eye glasses рамки за мажи

Комплементите на стоката

ZOBWN очила примероци продажба Модни метал храмови Eyewear Бренд Дизајнер gafas Жените Плоштадот Очила во Рамки Ретро Дама Наочари

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.Ние обезбедуваме бесплатен превозот

DEN 2333.00 2592.00