• Новак
MIZHO Филтрирање Blu-ray Заштита на Видот Ѕвезда Eyewear Жените Гроздобер 2018 Мода Транспарентен Очила во Рамки Мажите TR90

MIZHO Филтрирање Blu-ray Заштита на Видот Ѕвезда Eyewear Жените Гроздобер 2018 Мода Транспарентен Очила во Рамки Мажите TR90

DEN 1578.72
DEN 947.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


MIZHO се продаваат во high-end очила за сонце Меѓународниот стандард процесот на производство, 30 години Wenzhou фабрика производство процес, сите производи се извезуваат во европските земји, MIZHO дека не се евтини, а таму не е обезбедување на квалитет на производи, но не во вид на парчиња пари на еден пар на очила за сонце. MIZHO продаваат само високо квалитетни очила за сонце! Само на квалитетот на угледот на бизнис! Поевтини производи само во тој момент ќе се купуваат среќен, со неколку денови кога не постои ќе страдаат мозокот. Добар квалитет на производите, во моментот на плаќање е потресена, кога во употреба, секој ден е среќен. Чувствувам особено вреди! Стилот на животот е да вашиот вкус, квалитет на производи што ќе го изберете! Изберете само времето ќе ви ја каже причината и предвидливост!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MIZHO
Број На Модел На:
PGJ019
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Пол:
Унисекс
Тип На Производ:
Наочари рамка
Опсегот:
Патување
Леќа карактеристики:
HD Погледне мобилен телефон специјални очила
Рамка Материјал:
Висок Квалитет Поликарбонат & ЛЕГУРА
Површински Третман:
нано вакуум позлата
Применливи Луѓе:
Жените & Мажи
Производ Стандарди:
ФДУ CE SGS

Комплементите на стоката