• Новак
Ralferty Гроздобер Ретро Занитвам Наочари Рамка Жените Бамбус Дрвени Myopia Рецепт Оптички Очила Рамка со Јасно Леќа 51010

Ralferty Гроздобер Ретро Занитвам Наочари Рамка Жените Бамбус Дрвени Myopia Рецепт Оптички Очила Рамка со Јасно Леќа 51010

DEN 998.40

Достапност
Производот е достапен


1. IP позлата слоеви, заштита на вашата очила рамка, трајни
2. Оптички рамка за да го отворите вашиот вид, очила за сонце, за да се гледа без блескави, анти-отсјај.
3. Ние исто така, обезбеди пополни рецепт услуга за двете оптички рамка и очила за сонце.
4. Професионални очила технологија, да се фокусираат на детал го направи тоа елаборирани во секој detal.
5. Висок qulity производи, најдобра декорација на eyewear, мода и charmming.
6. Шарени избор, да се покаже себе си во секој агол, сјајна вашето тело!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Број На Модел На:
JY51010
Тип:
Наочари
Употреба:
ОПТИЧКИ РАМКА
повод 1:
читање очила
повод 2:
компјутерски очила
повод 3:
Пополнете рецепт
Карактеристики:
очила рамка
посебни:
Тенок
Луѓе:
очила за мажи
Тренди:
очила за жени
Моден:
Гроздобер

Комплементите на стоката

Висок Квалитет, едноставни рамки на Жените Метална Рамка Бренд Дизајнер наочари Oculos De Sol розова боја дами девојки мала рамка

·2 Подолго Protection You се уште може да побара враќање на средствата ако не сте задоволни со вашата нарачка в�

DEN 371.00 412.32