• Новак
Мода Очила Рамка за Мажи Eyewear Оптички Полу-Rimless Легура Човек Очила Рамка Половина Rim Рецепт Очила

Мода Очила Рамка за Мажи Eyewear Оптички Полу-Rimless Легура Човек Очила Рамка Половина Rim Рецепт Очила

DEN 2878.08
DEN 1439.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Здраво , Драги Клиенти, Можете да го нарачате очила рамка или само може да се цел и на двете рамка и леќи. Ние ќе се намали и планината објективот на рамката ако цел двете рамка и леќи. Како да се цел и на двете рецепт очила? Само Додадете рамка и леќи на количката и да одат на исходот. Еве неколку леќи можете да нарачате .
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Мода Очила Рамка за Мажи Eyewear
Пол:
Мажи
Бренд Име:
USOcchiali

Комплементите на стоката

Лејди Мода преголеми Висок квалитет Full-frame Светло Портокалово Црвена чистење на леќите Очила Рамка/Наочари/Оптички Рамка/Eyewear

ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.131mm132mm52mm28mm18mm134mmСветло Порток

DEN 239.04