• Новак
Нов Титан Сина Eyeglass Рамка Половина Rimless Сини Очила Очила мажи жени Наочари Rx во можност

Нов Титан Сина Eyeglass Рамка Половина Rimless Сини Очила Очила мажи жени Наочари Rx во можност

DEN 959.52
DEN 768.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

17 инчен Мост : 17mm/0.51 инчен Леќа Вертикална : 31mm/1.)
Испорака Детали
Бесплатни & Брза Испорака! Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по исплата потврда.
За Нас :
Ние сме биле продажба на ebay од 2011.67 инчен Храмот : 138mm/5.22 инчен (прибл. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата или размена.
Слободно можете да ни испратите е-маил за било прашање или загриженост.43 инчен Големината на Рамката : 140mm/5.51 инчен, Висина : 31mm/1.Дизајнерот стилот на рамката има моден трендовски изглед. Ве молиме контактирајте со нас за се комбинираат превозот попуст по исходот, ако купите различни објекти од нашата продавница. За да се обезбеди вашиот објект пристигнува во совршена состојба, секоја цел е внимателно и нежно рака спакувани во тешки пакување кутија. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати овластување број (оригинал превозот бесплатно е неповратните). Можете да го преземете рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт Достапни : Сина Мерење : 45-17-138, Рамка Ширина : 140mm/5.
Дополнителни Информации
100% Гаранција за квалитет : Ние сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде пријатно. Ние се специјализираат на eyewear производи како гроздобер,мода очила, јасно леќа очила, очила за сонце и партиските очила.
Ние брод во светот! International shipping задолжен се пресметува врз основа на предметот тежина и локација.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Број На Модел На:
3
Рамка Материјал:
Титаниум
Бренд Име:
BETSION
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Животните

Комплементите на стоката

ZOBWN очила примероци продажба Модни метал храмови Eyewear Бренд Дизајнер gafas Жените Плоштадот Очила во Рамки Ретро Дама Наочари

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.Ние обезбедуваме бесплатен превозот

DEN 2333.00 2592.00