• Новак
роуз масло чиста чисти етерични масла чисти етерични масла се зголеми зголеми здравец етерично масло 10ml

роуз масло чиста чисти етерични масла чисти етерични масла се зголеми зголеми здравец етерично масло 10ml

DEN 105.12
DEN 82.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен

Опис на производот Материјал листата : Rosa Rugosa Цвет Масло, Грозје Семе Масло Врвот Одделение Роуз Апсолутна МАСЛО Доаѓа во 15ml килибар стакло етерично масло шише. Се Етерични Масла, освен што е супериорен во однос на обработката на состојки кои се најдобри во светот. Во комбинација со супериорен дестилација и флаширање за нега на процесот, Ние ГАРАНТИРАМЕ дека нашите масла се aromatically супериорен и поефикасно од било други масла - ако не се согласуваат ние ќе рефундирање на вашите пари! Водечките Ароматерапијата Здруженија (Сојуз на Меѓународни Aromatherapists (AIA), Меѓународна Ароматерапијата и Ароматични Медицина Асоцијација, Ароматерапијата Трговија Советот, и други) сите државни дека етерични масла не треба да се земаат интерно (без оглед на чистотата или органско потекло), освен ако под водство на здравствената пракса обучени на соодветно ниво . Важни Информации Легален Вистински производ, пакување и материјали можат да содржат повеќе и различни информации од она што е прикажано на нашата веб страница. Ние ви препорачуваме да не се потпирајте единствено на информации презентирани и дека секогаш читање етикети, предупредувања и упатства пред да ја користите или конзумирање на производот. Пакет Листа : 1 x се етерични масла (10ml)
роуз масло чиста чисти етерични масла чисти етерични масла се зголеми зголеми здравец етерично масло 10ml

Декларирани спецификации

НЕТО-WT.:
10ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Состојка:
роуз суштината
Етерично Масло Тип:
Соединение Етерично Масло
Број На Модел На:
JY-02

Комплементите на стоката

Dimollaure Еукалиптус етерични масла и Чист воздух поправка на рана Корисно да настинка ароматерапијата за Нега на Кожата, Масажа

Чиста еукалиптус етерични масла и Чист воздух Чисти раната Корисно да настинка ароматерапијата за Нега

DEN 198.00 287.04

10ml/Шише се етерични масла се Грижи Акни се Намали Порите Balan Маснотии Лице Отстрани Маст Нафта се Зголеми од суштинско значење

Опис на производот Материјал листата : Rosa Rugosa Цвет Масло, Грозје Семе Масло Врвот Одделение Роуз Апсолут

DEN 81.00 152.64

Dimollaure Ylang Етерично Масло за нега на кожата, масажа на телото масло Ароматерапијата Мирис Светилка растенијата Етерично

Undiluted Ylang Чисто Етерично Масло масажа на телото масло Ароматерапијата Мирис Светилка растенијата Етери�

DEN 231.00 335.04

85ml Кафе Етерично масло Мрзливи луѓе Слабеење Производи, Стомакот Стомакот Нога половината на Телесната Тежина Губење на Масти

Нето Содржина : app85ml Тежина : app70g Компонента : Кофеин / Пипер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни

DEN 252.00

Оревче Етерично Масло Познатиот Бренд LEOZOE Сертификат за Потекло Шри Ланка Автентикација Ароматерапијата Висок Квалитет Оревче,

Дрвото висина од околу 14 метри.За време на бременоста, за да не го користите На етерични масла можат да б�

DEN 640.00 1032.00

12 компјутери/set Нега на Кожата Убавина Шминка Мирис Етерични Масла Пакет за Ароматерапијата Спа Бања Масажа Етерично Масло

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

DEN 139.00 163.68

AKARZ Познатиот бренд Мошус Сандаловина Пачули Чајно дрво Етерични Масла Пакет За Ароматерапијата, Масажа,Спа, Бања 10ml*4

AKARZ Познатиот бренд Мошус Сандаловина Пачули Чајно дрво Етерични Масла Пакет За Ароматерапијата, Масаж�

DEN 720.00 1199.52

Dimollaure Рузмарин Чисто етерично масло за нега на кожата на телото спа масажа масло Освежување на воздухот овлажнител зачин

Рузмарин Чисто етерично масло Undiluted за нега на кожата на телото спа масажа масло Освежување на воздухот

DEN 251.00 362.88

Познатиот Бренд Чиста Природна Clary Мудрец Етерично Масло Кин Ефект Нега На Косата Масло За Контрола На Рамнотежата Clary Мудрец

ЗаЗошто Да Се Избере ? Растенијата Подарок На Природата & Висок Квалитет Тајна.Чисто етерично масло не м�

DEN 776.00 1315.20

10Bags/многу Пчелен отров Етерично Масло Balm Далеку инфрацрвена Болки во зглобовите Печ Вратот Назад Половината Lumbar Релаксација

кога потење (како од вежбање или топлина) 5 Побара лекар пред употреба, ако сте алергични на надворешна а�

DEN 84.00 107.04

Австралија Природни Чајно Дрво Масажа Масло третман на Акни, Отстранување намали порите Моќен Антисептик за микоза инфекција

Времето за испорака зависи оддестинација и други фактори, тоа може да трае до 2040 работни дена.Ние брод н�

DEN 682.00 1003.20

Телото Слабеење & Зацврстување етерично масло Моќен Ефект на Телесната Тежина Тенки Нозе Половината Масти Горење Природни Безбедност

Бремените жени и жената во текот на менструалниот период ues со предупредува Бренд : Растенијата Подарок

DEN 885.00 1500.00

3PCS Dimollaure Јасмин Етерични Масла се Релаксираат емоции Ароматерапијата овлажнител за Нега на Кожата СПА масажа на Телото

Оттука и причината Јасмин е една од најскапите етерични масла Тоа е одлично за респираторни проблеми, з�

DEN 386.00 559.68

50мл Зелен Чај Hydrosol Hydrolat Етерично Масло Акни Масло Контролирање на Зрачење на Кожата Белење на Хидратантен Навлажнувачки

Ние се продаваат производите се козметички одделение, само за надворешна употреба, не може да се јаде.Да

DEN 531.00 900.48

Познатиот бренд oroaroma Зелен чај Лорел Амбра Јојоба Тиква Семе Авокадо Етерични Масла Пакет Ароматерапијата Спа Бања 10ml*6

Познатиот бренд oroaroma Зелен чај Лорел Амбра Јојоба Тиква Семе Авокадо Етерични Масла Пакет Ароматерапиј

DEN 996.00 1659.84

Dimollaure Чајно дрво Етерични Масла мирис светилка Ароматерапијата растенијата етерично масло за Нега на Кожата, Масажа Масло

100% Чиста Чајно дрво Етерични Масла мирис светилка Ароматерапијата растенијата етерично масло за Нега н

DEN 145.00 210.24

AKARZ Познатиот бренд природни ароматерапијата зелен чај, етерични масла слабеење заштита од радијација против лош здив освежување

Зелен Чај, етерични масла екстракција, кои се корисни за човечкото тело состав Зелен Чај суштина, се изв�

DEN 240.00 399.84

Кафе губење на тежината етерично масло исхрана Масти горење губење на Тежината за да согорувате масти Анти-Целулит гел тенки

Ви благодариме! Pacakge Листа : 1 x Слабеење Крем (85ml / Цевка) Кафе губење на тежината етерично масло исхрана М�

DEN 302.40

AKARZ Познатиот бренд природни ароматерапијата здравец масло Отстранете ја Ублажуваат болката Акни Чисти кожата се Релаксираат

Здравец етерично масло може да се направи смрзнатини брзо избледени, што се користи за нега на кожата, н�

DEN 240.00 399.84

Dimollaure Природна Органска Алое етерично Масло Навлажнувачки Поправка Сува Оштетена Кожа, Акни Анти-Стареењето Лице Масажа

Dimollaure Природна Органска Алое етерично Масло Навлажнувачки Поправка Сува Оштетени Skin Acne АнтиСтареењето

DEN 165.00 239.04

10ml Навремено Смена Етерично Масло Моќен Лузна Отстранување Крем Против Стареење Креми за Брчки на Кожата Производи за Нега

Опис на производот Материјал листата : Rosa Rugosa Цвет Масло, Грозје Семе Масло Врвот Одделение Роуз Апсолут

DEN 82.00 105.12

чисто растителна Хербална медицина масла Билка билни масла 5ml Етерични масла традиционалната Кинеска медицина масло Rhizoma

Ние сме многу возбудени за да биде во состојба да се поврзете со клиенти од целиот свет и направи нашата

DEN 867.00 1334.40