• Новак
Автентични 925 Sterling Silver Пенливи Крстот Pendant Ѓердан, Јасно CZ Pendant Ѓердан за Жените парична Казна Накит

Автентични 925 Sterling Silver Пенливи Крстот Pendant Ѓердан, Јасно CZ Pendant Ѓердан за Жените парична Казна Накит

DEN 1212.48
DEN 618.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Име : Автентични 925 Sterling Silver Пенливи Крстот Pendant Ѓердан, Јасно CZ Pendant Ѓердан за Жените парична Казна Накит Плоча : Автентични 925 Sterling Silver Ѓердани Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
JHM008
Certificate Type:
GDTC
Страна Камен:
Кристално
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
10171014195
Бренд Име:
LiHong
Pendant Големина:
1.2 см*1.7 cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Главниот Камен:
Цирконот
Обликотшема:
Крстот
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
товарни:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Метал Печат:
s925
Трговија на големо:
Yes
Материјал:
925 Sterling Silver+Јасно CZ
Стил:
Класична Романтична Трендовски

Комплементите на стоката

Природен рубин црвена камен Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот круг Дијана жените свадба Накит

Природен рубин црвена камен Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот круг Дијана

DEN 8024.00 9552.00

Гроздобер Крстот Црниот Бисер Pendant Ѓердани за Жените Слатководни Бисери парична Казна Накит Вистински 925 Фунта Сребро Синџир

Предмет Тип : Pendant ѓерданиБисер Видови : Слатководни бисериБисер Големина : 89mmБисер боја : ЦрнаБисер Обли

DEN 672.00 1119.36