• Новак
ASHIQI 7-8мм Природен бисер Ѓердани Ориз Слатководни Бисер Накит За Жените Класичен ден на Мајката подарок

ASHIQI 7-8мм Природен бисер Ѓердани Ориз Слатководни Бисер Накит За Жените Класичен ден на Мајката подарок

DEN 950.40
DEN 950.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 30.47 g Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела Розова боја се Виолетови Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Неколку Falws Бисер Големина : 7-8мм Пакување : Подарок Кутија

Декларирани спецификации

Големина На Бисер:
7-8mm
Должина:
40cm, 45cm, 50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Сертификат Број:
010128236254
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
бисер
Страна Камен:
бисер
Бренд Име:
ASHIQI
Pendant Големина:
7-8mm

Комплементите на стоката

Природни црвени гранат Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Луксузни цвеќе на жените партија

Природни црвени гранат Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Луксузни цвеќе

DEN 2661.00 3168.00

Tassel Ѓердан Ѓердан Жените,Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Јака Накит Девојки Годишнината Подарок во Кутија

Име На Производ You Noble Нов Дизајн Жените Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Долго Tassel Синџи

DEN 1292.00 1987.20