• Новак
2017 Готски Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Дрвото на Животот Сребрена Боја Neckless Накит collares mujer N17918

2017 Готски Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Дрвото на Животот Сребрена Боја Neckless Накит collares mujer N17918

DEN 278.88
DEN 209.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


2017 Готски Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Дрвото на Животот Сребрена Боја Neckless Накит collares mujer Стил : 2017 Готски Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Материјал : Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Големина : ( КАКО што се покажува) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Дрвото на Животот Сребрена Боја Neckless Накит новодојдени Сребрена Боја Neckless Накит collares mujer

Декларирани спецификации

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N17918
Pendant Големина:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Секира Нерѓосувачки Челик Ѓердан Pendant
Компатибилност:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан
ѓердан:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан
ѓердан накит:
Готски Tassel Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан
обликот ѓердан:
Жените Сребрена Боја Neckless Накит
pendant ѓердан:
Дрвото на Животот Сребрена Боја Neckless
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Pendant
боја:
Сребрена Боја Neckless Накит
Подарок за:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жени
Повод:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
Должина:
AS SHOW
број:
N17918

Комплементите на стоката

MANILAI Мода Weaved рачно изработени Голем Ѓердан Буци Синџир Жените Ѓердан Широк Макси Јака Изјава Ѓердани 2017 Голема Накит

Материјал : Алуминиумски + ПредивоГолемина : 45 0+80mm, Висина : 40mm.Тежина : 103 ГрамаБоја : Црна Комбинација Од �

DEN 345.00 431.52

Свадба Жена АА 9-11MM темно зелена сина мешани Барок Бисер Природните Слатководни Бисер Ѓердани рачно изработени Подароци

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.89 / парчеБесплатен Превозот Ск�

DEN 576.00 959.52