• Новак
БАКНИ МЕ Широк Црн Сомот Црвена Вода Капка Кристал Ѓердан Ѓердан Моден Бренд Women Накит

БАКНИ МЕ Широк Црн Сомот Црвена Вода Капка Кристал Ѓердан Ѓердан Моден Бренд Women Накит

DEN 180.00
DEN 162.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Производ Стил : БАКНИ МЕ Широк Црн Сомот Црвена Вода Капка Кристал Ѓердан Ѓердан Моден Бренд Women Накит Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Кадифе Лента,Стакло,Кристали,Цинк Легура Боја Опции : ЦРВЕНА Ѓердан Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Ѓердан Ѓердан Тип на Производ : xl00423b

Декларирани спецификации

Должина:
30CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
xl00423b
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
kissme
Pendant Големина:
5*4.3 cm
Производство име :
БАКНИ МЕ Широк Црн Сомот Црвена Вода Капка Кристал Ѓердан Ѓердан
боја:
Црвена
Материјали:
Сомот Лента,Стакло,Кристали,Цинк Легура
Тежина:
22g
клучни зборови:
Црвено Ѓердани
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
ѓердан ѓердан
Должина:
30+7cm

Комплементите на стоката

САД Знаме Шарм Деца Накит Сина, Црвена Ѕвезда Буци Монистра Bubblegum Ѓердан Девојки рачно изработени Прилагодено Роденден Претставува

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

DEN 252.00 335.52

MANILAI Мода Weaved рачно изработени Голем Ѓердан Буци Синџир Жените Ѓердан Широк Макси Јака Изјава Ѓердани 2017 Голема Накит

Материјал : Алуминиумски + ПредивоГолемина : 45 0+80mm, Висина : 40mm.Тежина : 103 ГрамаБоја : Црна Комбинација Од �

DEN 345.00 431.52