• Новак
Нови ретро стил Нерегуларни сина Кварцен Кристал Ѓердан Pendant За Жените Јаже, Верига Ѓердан Мода Накит SKU5734

Нови ретро стил Нерегуларни сина Кварцен Кристал Ѓердан Pendant За Жените Јаже, Верига Ѓердан Мода Накит SKU5734

DEN 150.72
DEN 90.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
*****
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ZIVangela
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
SKU5734
Функција:
убава
Тежина:
10g

Комплементите на стоката

MANILAI Панк Легура вртежен момент Ѓердан Ѓердани За Жените Нов Дизајн Макси Накит Голема Јака Изјава Ѓердан Колиер Femme CE4316

Материјал : АлуминиумскиГолемина : Периметар : 31 см , Висина : 4cm.Тежина : 100 ГрамаБоја : Злато , Сребро.Пакет

DEN 285.00 335.52

САД Знаме Шарм Деца Накит Сина, Црвена Ѕвезда Буци Монистра Bubblegum Ѓердан Девојки рачно изработени Прилагодено Роденден Претставува

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

DEN 252.00 335.52

Новите 7 Бои На Природата Камен Месечината Ѓердан Ѓердан Од Злато Боја Синџир Кристал Pendant Макси Ѓердан Жените Додатоци Накит

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ни остави позитивен фидб�

DEN 78.00 120.48