• Новак
vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за UD Zephyrus V2 РТС Капацитет на Резервоар 6ML Atomizer

vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за UD Zephyrus V2 РТС Капацитет на Резервоар 6ML Atomizer

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен


Детална Слика

Декларирани спецификации

боја:
Јасно
Број На Модел На:
Zephyrus V2 Стаклена Цевка
Тип На Објект:
стаклена цевка
Компатибилен Модел:
UD Zephyrus V2
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно
Дијаметар:
22mm
Капацитет:
6ml
Пакет:
Еден пакет со Безбедносен Код

Комплементите на стоката

Нерѓосувачки Челик Жица Кабел Сечење Машина Ножици Клешти за Електронска цигара Греење Жици Серпентина Жици Риболов Линија

DIY алатка ПЛАТОН 170 Флеш грејач premade серпентина пресврт жица платон Машина за rda серпентина убодни жица к

DEN 134.00 171.84

XFKM Добар квалитет Стилски Капе Совети за Рамен Пластични Устата Отворот Транспарентен Шарени Капе Совет За Dse 510 Испарувач

Добар квалитет Стилски Капе Совети за Рамен Пластични Устата Отворот Транспарентен Шарени Капе Совет З

DEN 160.32

Coilology Врамени Главен Ni80 Висока Густина Заврши Жица за ЕГО Калеми Претходна направени За Електронска Цигара Temp Контрола

Coilology Врамени Главен Ni80 ЖицаПроизвод воведCoilology Врамени Главен Ni80 Жица е 4 ply лента жица сендвич и потоа з

DEN 250.00 312.00

5pcs 30ML Силиконска Кожа За E Течен сок Шишиња Мека Торбичка Кутија Заштитна Шарени Прикаже Случај се Вклопуваат E Силиконската

Спецификација за 30ml eliquid шише случај : Точка име E течни шише силикони случај На e цигара силиконска маска

DEN 522.24