• Новак
НОВИ XFKM 5m/roll SS316L QUAD Греење Жица RDA РТС Atomizer Клептон Жици Premade Серпентина Алатка Електронска Цигара Додатоци

НОВИ XFKM 5m/roll SS316L QUAD Греење Жица RDA РТС Atomizer Клептон Жици Premade Серпентина Алатка Електронска Цигара Додатоци

DEN 200.64
DEN 180.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

5m/roll XFKM SS316 L QUAD Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина Е-Цигара Испарувач калеми
Quad
28*4

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Греење Жица
Број На Модел На:
Quad Клептон Жица
Компатибилен Модел:
RDA БАНКАТА RDTA Atomizer
Бренд Име:
XFKM
Материјал:
Метал

Комплементите на стоката

Glotech 20pcs мини Виткање нерѓосувачки челик Ножици DIY Алатки Цигара Обнова Алатка за E Пушењето Наргиле Греење Серпентина

Не остави негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација со нас.Се врати и враќ�

DEN 1819.00 1914.24

Coilology Врамени Главен Ni80 Висока Густина Заврши Жица за ЕГО Калеми Претходна направени За Електронска Цигара Temp Контрола

Coilology Врамени Главен Ni80 ЖицаПроизвод воведCoilology Врамени Главен Ni80 Жица е 4 ply лента жица сендвич и потоа з

DEN 250.00 312.00

Нерѓосувачки Челик Жица Кабел Сечење Машина Ножици Клешти за Електронска цигара Греење Жици Серпентина Жици Риболов Линија

DIY алатка ПЛАТОН 170 Флеш грејач premade серпентина пресврт жица платон Машина за rda серпентина убодни жица к�

DEN 134.00 171.84

E-XY Нова Боја и Термичка Изолација Големи Пареа широк понесе капе совети Топлина дисипација RDA БАНКАТА Dse 510 механички мо

EXY Висок квалитет Шарени Топлинска Изолација Големи Пареа широк понесе 510 капе совети RDA БАНКАТА DCT механ

DEN 129.00 143.52