• Новак
1pc 39x17mm Црни алуминиумски нозе HIFI подлога Шасија приклучок за Слушалки за Антена Звучници DAC

1pc 39x17mm Црни алуминиумски нозе HIFI подлога Шасија приклучок за Слушалки за Антена Звучници DAC

DEN 494.40
DEN 316.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен


39 X17mm Црни алуминиумски HIFI нозе подлога Шасија за Headphone Засилувач Говорникот DAC CD Player
1. Предмет : Алуминиум нозе x 1
2. Материјал : Алуминиум
3. Димензии : 39 X17
4. Боја : Црна
5. За : CD, DVD, DAC, Аудио Засилувач, Видео, Радио ,приклучок за Слушалки Засилувач,Цевка amlifier,Шасија И ТАКА НАТАМУ
Sliver,Злато и Црна Достапен!

Декларирани спецификации

Стандард:
нозете
боја:
Црна
Места Број:
2
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број На Модел На:
КД-FT3917C-Б
Продолжување Должина На Кабел:
7.8 m
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Еден USB Max Излез:
5V 8A
Тип:
Електричниот Приклучок

Комплементите на стоката

8pcs/многу 4mm viborg Банана Приклучок 24K Злато Чист Бакар Аудио Адаптер Приклучок Џек Завртка Електронски Терминали Конектор

8pcs / многу! 4mm viborg Банана Приклучок 24 K Злато Чист Бакар Аудио Адаптер Приклучок Џек Завртка Електронски Т

DEN 365.00 384.00