• Новак
5V 2A Патување Двојна 2-USB Порти Ѕид Адаптер за Полнач Дома Ѕид Двојно Полнење USB Напојување Dock Приклучок За Samsung iPhone 7 ЕУ Приклучок

5V 2A Патување Двојна 2-USB Порти Ѕид Адаптер за Полнач Дома Ѕид Двојно Полнење USB Напојување Dock Приклучок За Samsung iPhone

DEN 108.48
DEN 87.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


* Усвоени за заштита на животната средина материјал, на изглед е исклучителна и мали, лесно да се носат.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број.6 На
Излез : 5.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
* Брзо полнење со висока компатибилност.
Параметри :
Влез : 100-240 V~50/60 Hz Max : 0.

Декларирани спецификации

Стандард:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
jilang
Номинална Струја:
5.0 V-2.0 НА
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Места Број:
2
Еден USB Max Излез:
5V 2A
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број На Модел На:
FZ6031
Примена:
Станбени / Општа Намена
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Број на USB Порти:
2
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Напон:
100-240V
Господар Префрлате:
Yes
боја:
Бела
Компатибилен со:
за Паметни Телефони/iphone/iPad
Функција:
ЕУ Стандарден Приклучок за Полнач
Тип Socket:
За E. U Приклучок
Стил:
Dual Пристаништа USB полнач
погоден:
за USB им овозможи на уреди
На текст:
100-240V~50/60Hz Max
Излез:
5.0 V-2.0 НА
is_customized:
YES
Пад на превозот/трговија на големо:
Поддршка

Комплементите на стоката

28000W Големо Оптоварување 30%-50% Заштеда на Електрична енергија Кутија Енергија Energy Saver Кутија Уред за Домашна Канцеларија

По употребата, не дај премногу често Едноставна операција, нема потреба од одржување, не треба да обрна�

DEN 447.00 595.68

2017 нови пристигнување! 100 КОМПЈУТЕРИ НАС/САД за Европски ЕУ Патување Конектор за Адаптер Приклучок во Штекер Конвертор

Опис 100% Сосема Нов и Висок квалитет Адаптер Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба мала тежина

DEN 1406.00 2756.64