• Новак
xintylink rj45 џек модуларен 1 Порт cat5e cat6 Корекција Ѕид Лице плоча Faceplate toolless rj45 Приклучок ѕиден штекер панел 86mm

xintylink rj45 џек модуларен 1 Порт cat5e cat6 Корекција Ѕид Лице плоча Faceplate toolless rj45 Приклучок ѕиден штекер панел

DEN 479.52
DEN 340.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Објектите може да бидат испратени од страна на кина пост регистрирани воздух mail,aliexpress стандард превозот,aliexpress премиум превозот,преку DHL, FEDEX, UPS-от, EMS по ваш избор. опремени со пролет стил прашина маска, составен од внатрешни и надворешни плоча, разумни и убава. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.Компатибилен со вградени кутија и надвор од кутијата, површината не е видливо завртки. Враќање на предмети за нас со следење на број. Ве молиме да ни даде 5-Ѕвезда позитивни повратни информации дали сте задоволни со нашите производи. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во нивната оригинална состојба (во Оригинал Налепница и Оригинално Пакување).
4 Port 86mm cat5e cat6 Корекција Ѕид плоча Faceplate rj45 џек модуларен Лице плоча Приклучок за rj45 ѕиден штекер panel
Име на производ : 86#една порта rj45 приклучок панел (toolless мрежа модул)
Производ Големина : 86x86mm
Инсталација на растојание од дупка : 60mm
Компатибилен со RJ45 cat5e / cat6 етернет кабел
Направени од обични индустриски пластични кеси, но пакување може да се промени,ве молиме да знаат. Ако вашиот потврда дојде време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Сите производи ги нудиме се од висок квалитет. Сите производи се под 3-месеци гаранција. Сите превозот начин има следење на број, ќе се даде приоритет да се избере најбезбедно и најбрз начин да се испрати.

Декларирани спецификации

Тип:
cat6
боја:
1 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
xintylink
Заземјување:
Не-Заземјување
Број На Модел На:
rj45 приклучок
Номинална Струја:
Помалку од 5v
Стандард:
86mm
Тип:
еден rj45 портата

Комплементите на стоката

5V 3.1 DC 4 USB Порти Електрични Ѕид Полначот Dock Станица Приклучок за Штекер Панел Плоча Прекинувач за Напојување Адаптер Приклучок

Карактеристики : 1.Пламен ретардирани panel2.Притисок прекуструјна заштита : Да3.USB Полнење Апликација : пог

DEN 199.00 213.60

Дом-Инсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86-Тип Сокриени Црна Челична Рамка, Пет-Дупка Двојна Контрола Switch Приклучок, PC

ДомИнсталиран Ѕиден Прекинувач Приклучок, 86Тип Сокриени Црна Челична Рамка, ПетДупка Двојна Контрола Sw

DEN 519.00 576.96

10 компјутери/многу 10A 250V Италија конверзија приклучокот, Милано, Рим, мулти-функција на конверзија штекер 10A250V бакар адаптер,

Италија / ТОА Приклучоци За Употреба Со : Италија, Уругвај, Венеција, Милано, Рим, Торино, Скала Театар, П

DEN 1591.00 1871.52