• Новак
Нови Мулти-функционални Дрво Пили Машина за Сечење Метал Домаќинство Прилагодливи Брзина Reciprocating Видов JD3513C 220v/50HZ 950W

Нови Мулти-функционални Дрво Пили Машина за Сечење Метал Домаќинство Прилагодливи Брзина Reciprocating Видов JD3513C 220v/50HZ

DEN 4603.20

Достапност
Производот е достапен


Нови Мулти-функционални Дрво Пили Машина за Сечење Метал Домаќинство
Прилагодливи Брзина Reciprocating Видов JD3513 C 220v/50 HZ 950 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Опис :
Име на производ : апарати за Домаќинство Мулти - функција Електрични Видов
Напон : 220v / 50 HZ
Номинална влезна моќност : 850 W
Излезна моќност : 950 W
Круг патување : 28.6 mm
Не-оптоварување пати : 800-2700 / мин
Кабел должина : 5m
Сечење дебелина : дрво 115mm, железни цевки за 15mm, месинг 31.7 mm
Големина : 59 * 24.3 * 11cm
Тежина : 3.8 kg

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZJMZYM
Видов Тип:
Reciprocating Видов
Извор На Енергија:
AC
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
JD3513C
Номинална Напон:
220v
Примена:
Видов Дрво
Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
850W
Не-Оптоварување Брзина:
2700rpm
Сечилото Дијаметар:
Други
Max. Сечење Ширина:
Други
Max. Сечење Длабочина:
дрво 115mm, железни цевки за 15mm, месинг 31.7 mm
Димензии:
59*24.3*11cm
Тежина:
3.8kg
Wattage:
800W-999W
Број На Производ:
FC1075
Име:
Домаќинство Мулти - функција Електрични Видов JD3513C
Напон:
220v / 50HZ
Номинална Влезна Моќност:
850W
Излезна Моќност:
950W
Круг патување:
28.6 mm
Не-оптоварување пати:
800-2700 / мин
Должина на кабел:
5m
Сечење Дебелина:
дрво 115mm, железни цевки за 15mm, месинг 31.7 mm
Големина:
59 * 24.3 * 11cm

Комплементите на стоката

500W Електрични видов кутија за пакување,Мини рака кружни пили ,се Фрлам Видов,Мулти Кружни пили ,15mm понесе,ЕУ приклучокот,за

Машината е опремена со ефикасна прашина екстракција Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на

DEN 2510.40

800MM ласерски инфраред прирачник плочка машина за сечење им помогнам на плочки да им помогнам на нож профил сечење нож нож 1pc

800 MM ласерски инфраред прирачник плочка машина за сечење им помогнам на плочки да им помогнам нанож проф

DEN 3648.00