• Новак
50pcs/многу #80,120,180 5*11mm Пескарење Блок Ракав Капа Нокти Датотека Алатки Помине Вежба Полирање Прибор песок-5

50pcs/многу 80,120,180 5*11mm Пескарење Блок Ракав Капа Нокти Датотека Алатки Помине Вежба Полирање Прибор песок-5

DEN 927.84
DEN 872.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

Не затнување. Не го користете, ако тоа е одбиено. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT. ако чувствувате дека не се толку среќни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нас прво,почитувани.

Декларирани спецификации

боја:
50piece 80Grit, 50piece 120Grit, 50piece 180Grit
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
Лесно Помине
Број На Модел На:
Flat12
Големина:
5*11mm
боја:
Браун
Големина:
5*11mm
Количина:
50 парче+1 Гума

Комплементите на стоката

Волфрам Челик Помине Малку Повеќе Крупни Цилиндричен Облик За Електрична Нокти Датотека Вежба Професионален Електрични Нокти

>> Најдобро Универзалност2 Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни ц

DEN 320.00 336.96

EasyNail~Про. Сребро Злато Волфрам Карбид Bur Помине Малку Вежба Машина Нокти Датотеки Помине Електрична Вежба Нокти Машина Додаток.

ОписКарактеристики : Дупки дијаметар : 2.35 mm боја : Сребро и злато раководител материјал : Волфрам Карбид

DEN 230.88

SpeTool 1Pcs Керамички Помине Битови Ротари Брус Алатка за Сечење Нога Нега Помине Уметност Салон За Нокти Вежба Машина Стоматолог

Се враќа : Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот.Ако не сте задо

DEN 375.00 536.16

луксузен! Светло Златна Големи Барел - 3 Жито - Карбид Помине Малку Вежба За Нокти Вежба Машина,Нокти датотека подобро Concentricity

ОписСекоја цел, ќе се добие една четка како подарок,почитуваниНема да произведе слушне, не да му наштети

DEN 354.00 431.52

Biutee 3/32 Помине Керамички Вежба Малку Ултра Мала Игла Врвот Среден Ронки Електрични Нокти Датотека Малку Пети Ноктите Полирање

Disinfect помине битови по употребата Голема Антибактериска Функција : за Време на производството, ние дода

DEN 216.00 239.52

1*Циркони Керамички Млазницата Помине Уметност Вежба Малку Салон Електрични Вежба Нокти Датотека Помине Уметност Алатка За Нокти

Flute Големина : 3.Проверете помине битови пред употреба Тоа е толку згоден, ефикасна и заштеда на време за

DEN 471.00 495.84

Висок Квалитет На Ноктите Вежба Битови Топката Форма 3/32 За Професионални Педикир Машини Помине Уметност Салон Маникир Мелење

Ве молиме полски двете страни внимателно и суптилно, и полски работ заоблени е професионална производи

DEN 236.00 261.60

1pcs Злато Волфрам Карбид Помине Вежба Малку 3/32 Коси Конус Брус Битови За Нокти Електрични Помине Вежба Додатоци Помине Мелница

За Плаќање : 1 Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозо

DEN 235.00 335.52